Перший раз: як я зайнявся любовю в теплиці

У рубриці про самих різних (іноді дивних) речах в сексі, які наші читачі вперше випробували на собі, – літній настрій! Читач Mens Health Артем розповів історію, в якій фігурують дача, бабуся, кущ малини і пристрасний секс. Але головне – красива дівчина і теплиця.

architecture-building-dirty-1068323.jpg

На момент, коли це сталося, я зустрічався з дівчиною вже близько півроку. У неї була мила бабуся, сива робоча пенсіонерка, яка одного разу попросила мене допомогти їй з чимось по дачі. Перенести, перекопати по-дрібниці – всяке таке. Але, впевнений, в реальності вона більше хотіла, щоб ми з її онукою провели разом час на свіжому повітрі, поїли ягідки. Дача знаходилася за містом в мальовничому місці, відмовлятися було нерозумно. Ми алкоголем і сигаретами не захоплювалися, тому здалося, що такий відпочинок – саме те.

Описаний випадок стався на початок літа, десь червень місяць, погода сонячна, вітер свіжий. Спочатку ми приїхали туди, озирнулися, подихали. У якийсь момент я відволікся від дівчини, займався справами під патронажем бабусі, задумався, раптом розумію, що кудись моя дівчина пропала. Крикнув її по імені, подивився в будиночку, навколо нього, ніде немає. Треба шукати!

Джерело: mhealth.ru

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register