НБУ зауважив ослаблення падіння курсу гривні

 НБУ зазначає відсутність наразі фундаментальних причин для знецінення гривні

Національний банк України (НБУ) зазначає відсутність зараз фундаментальних причин для знецінення гривні.

Про це повідомила прес-служба регулятора агентству Інтерфакс-Україна.

“Зміцнення курсу гривні, яке спостерігається з другої половини п’ятниці, 17 серпня, після періоду його зниження, свідчить саме про це. Відповідну динаміку наразі також підкріплює той факт, що підприємства продають валюту у зв’язку з періодом податкових платежів. Крім того, можна говорити, що за попередні тижні бізнес і банки задовольнили свої потреби у валюті, і відкладеного попиту зараз немає”, – повідомили в НБУ.

Проте в НБУ нагадали, що регулятор продовжує уважно стежити за розвитком ситуації на міжбанківському валютному ринку і зберігає активну присутність для згладжування надмірних коливань обмінного курсу гривні.

Нагадаємо, що в понеділок, 20 серпня, НБУ вийшов на валютний ринок у зв’язку зі значним перевищенням пропозиції валюти над попитом на неї і викупив в резерви $17 млн.

Нацбанк 17 серпня повідомив, що з 30 липня провів інтервенції на міжбанківському валютному ринку на $526,6 млн, у тому числі на $215 млн на минулому тижні, і готовий до подальших вливаннь, щоб не допускати різких стрибків курсу нацвалюти. За цей час офіційний курс гривні знизився з 26,76 грн/$до 27,89 грн/$.

Джерело: biz.nv.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register