Випробувано на МН: редакція приймає БАДи для посилення чоловічої сили

До редакції надійшов лист: «БАДи для посилення чоловічої сили зроблять відчуття яскравіше, а звичайний секс – незабутнім». Що ж, ми вирішили перевірити ці обіцянки на собі. Зрештою, кому, як не Mens Health, брати на себе цю нелегку працю.

Испытано на МН: редакция принимает БАДы для усиления мужской силы

Світ біологічно активних добавок для чоловіків виявився величезний. Один запит в «Яндексі» видав відразу близько півсотні препаратів, які не є ліками, але обіцяли все: перемогу над імпотенцією, продовження оргазму до 12 секунд, статевого акту – до 180 хвилин, збільшення пеніса на 3 сантиметри на місяць і навіть перемогу над старістю. Чорт забирай, треба брати!

Але що саме? Чим, наприклад, «Червоний кенгуру» сильніше за «Чорного леопарда»? А назва препарату «Варто 10 днів поспіль» – це обіцянка чи загроза? В курсі Девід Бекхем, що він став особою капсул «Могутній містер» від китайської корпорації «Хунцзінпун»? (А також чому на коробці футболіст зображений без рук? Щоб не витрачав свій «могутність» на підліткові дурості?) І нарешті, хто навчав російській мові людей, які назвали свій препарат «Престижна життя тигра»?

Втім, ми свій вибір зробили: нехай це будуть тільки сертифіковані БАДи, які пройшли держреєстрацію в РФ і при цьому обіцяють ефект від разового прийому для здорового чоловіка. Чоловіки, що не випробовує проблем в статевого життя – в редакцію MH з еректильною дисфункцією не беруть, тут з цим строго, – але бажає вквітчати секс новими фарбами або потрясти подругу небувалою відвагою.

Таблетки були куплені і розіграні в редакції з допомогою жереба. Щоб позбавити відважних експериментаторів від рецидивів соромязливості, ми дали їм псевдоніми, на роль яких відмінно згодилися назви інших БАДів, що не потрапили у вибірку.

Редактор, відомий як «Відважний полководець»

БАД: «Маджик Стафф Форте».

Основні інгредієнти: суміш «Вирилис Апплікейшн», екстракти кордицепса і ягід дерези тибетської, панти оленячі і т.д.

Відгуки в інтернеті: від «Разом з МС приймав антибіотики, але ЗАЛІЗНИЙ СТЕРЖЕНЬ не втратив своєї пружності» до «Різниці не помітив».

Чотири таблетки коштували майже дві тисячі рублів, але обіцяли багато: і загальний підйом, і локальний підйом, і навіть збільшення пеніса після першого ж прийому. Про всяк випадок підібравши труси вільніше, я поклав дозу в кишеню і вийшов з дому.

Повернувся ввечері я не в дусі. Їздив на дачу, але забув ключі, і довелося повертатися. Через поспіх застряг на дорозі, порвав трос і промочив ноги. Коротше, підйом б мені не завадив. Правда, забігали, я забув випити капсулу за 4-6 годин до того, що в інструкції соромязливо іменувалося «активністю». Підсумок – дві години на очікуванні чудес і звичайний секс в фіналі.

На наступний день я підійшов до справи серйозніше: 2 капсули за 5 годин до. Додому я летів як на крилах – давно я так сильно не хотів в туалет. Вже не знаю, в Баде чи тут справа. Що ж стосується сексу, то зазвичай після першого разу мені потрібен час для, так би мовити, виходу на біс. А тут другий акт почався взагалі без антракту. Правда, не можу сказати, що я дуже вже хотів цього продовження.

Редактор, відомий як «Король з королів»

БАД: Sealex Forte, капсули.

Основні інгредієнти: екстракти кореня еврікоми длиннолистной і пальми повзучої, корінь лакриці.

Відгуки в інтернеті: від «Сил додається і тягне на постільні подвиги …» до « Ну-у-у, не знаю ».

«Прийшов з лікарні виходіль через співаючи хочю трахнути свою улюблену», – ділився планами один з учасників інтернет-форуму. «Препарат подіяв вже через дві години: спочатку почало тягнути-крутити ноги, а потім – стояк! Варто другий день, аж незручно по вулиці ходити … »- ділилися з ним знаннями про« сеалекса »форумчани.

Загалом, було від чого надихнутися. Прийняв я капсулу – нехай, думаю, буде дружині сюрприз. А через годину раптом відчув страшну втому, ліг і відразу вирубався. Прокинувся вранці з моторошною головним болем (яка не відпускала – незважаючи на 2 таблетки анальгетика – майже до вечора). Ну і з образою, зрозуміло: я-то був впевнений, що дія таблетки неможливо пропустити, тим більше – проспати.

Увечері другого дня прийняв ще одну таблетку – ніякого несподіваного ефекту не було і на цей раз. Скажімо так, я б абсолютно спокійно міг піти і на вулицю, і на нараду. Але оскільки на нараду ніхто не кликав, ми з дружиною вирушили в ліжко, де все було як завжди, за винятком однієї особливості: ерекція після еякуляції зберігалася так довго, що я так і не зрозумів, коли вона закінчилася, – заснув. А вранці я зрозумів нарешті що таке «тягнути-крутити». Неприємне ниючі відчуття оселилося в мязах задньої поверхні стегна і час від часу заповзало на поперек.

Тибетські пенісиУ протипоказання більшості БАДів написана одна єдина фраза: «Індивідуальна непереносимість одного з компонентів препарату». Перед екскурсією в цей спокусливий світ перевір, чи немає у тебе алергії на такі поширені інгредієнти, як:пеніс тибетської сайги, пеніс оленя, чорний мураха, пеніс тибетського коня, черепашачий панцир, пеніс плямистого оленя, печінку морського котика, пеніс тюленя, Ластівчине гніздо, пеніс осла, дереза ​​китайська, пеніс тибетського бика, пеніс тибетського козла, панти оленя, дудник китайський, корінь женьшеню, китайський гусеничний грибок, яєчко тибетського яка.

Редактор, відомий як «Твердий і міцний»

БАД: «Супер Йохимбе-Плюс», таблетки.

Основні інгредієнти: кора йохимбе, екстракти кореня лакриці, даміана, Муіра Паума, сОУ пальметто.

Відгуки в інтернеті: від «Дівчина моя молить про помилування» до «Черговий шедевр місцевих умільців, які вважають, що якщо дерево може стояти, то, пожувавши його кору, буде стояти і у всіх інших ».

Мене чекали дві таблетки протягом дня і дві складності. По-перше, мені ще не доводилося займатися сексом за завданням начальства, тому і до, і навіть трохи в процесі я думав про те, що і як я буду потім писати. Це дійсно нове, незвідане відчуття. По-друге, помилкою було попереджати про експеримент дружину. Її жарти загрожували все зіпсувати. Але нічого, я знав, на що йшов.

Важко сказати, чого було більше – моїх очікувань або реальних наслідків, але ефект відчувався. Препарат діє із зрозумілих схемою: збільшує приплив крові до органів малого тазу, і десь через годину я дійсно ерзал на робочому стільці. (Тут треба зауважити, що приплив крові – це ще не ерекція, і якщо ти розраховуєш на неспровокований стояк, то тебе чекає розчарування.)

По дорозі додому я відчув, що голова стала якоюсь каламутною, як ніби підвищився тиск. Відразу згадалися протипоказання: «Підвищена нервова збудливість, безсоння, гіпертонія …» Ну да ладно, попереду ще один снаряд, подивимося. 22:20, вечеря, друга таблетка всередині. Голову відпустило, дружина жартує, я думаю про своє шматку ось цієї самої статті. Через півгодини – знайомі відчуття в знайомих місцях. Поїхали. «Так, а що я напишу про це? А чи варто описувати ось це? Вона так робить, тому що я таблетку зїв, або я чогось не помічав раніше? .. А-а-а-а-а-а-а, досить думати !!! »

Чи допоміг« Йохимбе »? Скажу, що відчуття були трохи іншими, але не скажу, що вони були гостріше або приємніше. І не треба забувати про силу людського самонавіювання. Загалом, спати я ліг задоволений і … заснув добре якщо через годину, що зі мною буває вкрай рідко. «Йохимбе» бродив по організму, і плювати йому було, що завтра на роботу.

Редактор, відомий як «Старий капітан»

БАД: «Тонгкат Алі Платинум», капсули.

Основні інгредієнти: екстракт коренів еврікоми длиннолистной і женьшеню, маточне молочко бджіл.

Відгуки в інтернеті: від «Зі мною ваще сатана сталася я був готовий хоч кого і як хочеш »до« Цей препарат не є ефективним ».

Творці цього зілля навіть не здогадуються, як складно холостому чоловікові виконати їх рекомендацію« приймати за 3 години до статевого акту ». Які є варіанти? Закинутися пігулками і з виряченими очима мчати в нічний клуб шукати партнерку? Мила, нам пора, я тут це … дорогу таблетку випив. Але мені пощастило: прислала есемеску хороша знайома (в США таких називають fuck buddy), і ми домовилися, що вона приїде до мене в 11 вечора.

Інструкція радила випити за раз одну-дві пігулки, не уточнюючи, від чого залежить дозування. Недовго думаючи, прийняв обидві в 9 вечора, щоб бути у формі до півночі – напевно адже запізниться. О 12 годині ночі я одночасно відчув потужний напад похоті і пекельно захотів спати. Почулися крики чайок, які вимагали у мене одеську ковбасу. Розплющивши очі, я зрозумів, що у мене надриваються і домофон, і мобільник. До того ж ерекція.

Знайома не стала пити чай, а відразу прошмигнула під ковдру. Я, плутаючись ногами в трусах і джинсах, прошмигнув туди ж. Можливо, в цей раз кров ударила мені в голову трохи сильніше, зараз складно сказати. Але, взявши хороший темп, я раптом знову відчув, як злипаються очі. Взагалі-то, я люблю секс на межі сну і яви, але в цей раз було щось новеньке: я, схоже, заснув раніше, ніж еякулював. А у подруг я про їх оргазми не питаю.

Редактор, відомий як «Болт»

БАД: LoveAdrenaline, краплі.

Основні інгредієнти: екстракти Муіра пуама, еврікоми длиннолистной, кореня сассапарілі, кори йохимбе, даміани, пальми сабаль.

Що купують з цим товаром *: «гель« Міні-Міні »з ефектом« вузький вхід », «Зручна маска на очі», «Стимулятор« Рожева змійка ».

* Наведено статистика одного з популярних секс-шопів. Відгуків на цей товар нам виявити не вдалося. Можливо, причина в тому, що препарат надійшов у продаж відносно недавно.

Експеримент застав мене у відрядженні. Нью-Йорк, вечір вівторка, стадіон Yankee в Бронксі … Шість порцій пива, щоб компенсувати це сумне видовище (бейсбол – ось що буду тепер уявляти собі, щоб уникнути передчасної еякуляції) … Але робота є робота, так що до півночі я заявився в готель на Третій авеню, де вже чекала покірна дружина. «35 крапель (1 мл) розчинити в ½ склянки води … приймати за 0,5-1 годину до статевого акту …»

Через 10 хвилин я не вийшов з душу – я з нього викотився на роздулися яйцях, як робот R2-D2. Дружина, прийнявши спокусливу позу, милувалася нічними хмарочосами за вікном. Змінити місце, позу або вираз обличчя вона не встигла … Якщо бути технічно точним у визначеннях, то я відчував себе як пятнадцятирічний підліток, якому місяць не давали мастурбувати, а потім раптом видали в тимчасове користування голу і ласкаву Віру Брежнєву.

Спочатку біля вікна. Потім в кріслі. Потім в ліжку … А потім я раптом знявся з насидженого місця і втік в санвузол блювати. Як я блював! Шаляпін так не співав, як я гарчав і відпльовувався. Здавалося, нудота вирувала не тільки в шлунку, але і в голові, ногах і кінчиках пальців … А ще горіло обличчя, боліла поясниця і нестерпно ломило член (ломило в члені?). Жертвопринесення унітазу перервав голос дружини через стінки: «Милий, а звідки кров на покривалі?»

З ранку розпухле диво завадило ходити, але в цілому жити було можна. «Поганий якийсь БАД», – подумав я, та й забув про це. Приїхав в Москву, сів за компютер писати цей текст. Заліз на сайт з описом поганого БАДа LoveAdrenaline. «3-5 крапель (1 мл) розчинити в ½ склянки води …» – говорила інструкція.

Шановний виробник БАДа LoveAdrenaline! Дороге ТОВ «Містер X»! Заведіть коректора! Всього один пропущений дефіс – і мої майбутні діти могли позбутися батька. По крайней мере, тій його частині, в якій полопалися судини від семиразового перевищення дози. Але свої початкові оцінки я відкликаю. Хороший, хороший БАД – просто інструкція до нього погана.

Коментар експерта

Євген Кульгавчук, лікар-сексолог, психотерапевт, психіатр:

Найголовніше питання – для чого взагалі приймати ці препарати здоровому чоловіку. Ставити експерименти на собі небезпечно. Психомоторне збудження, пріапізм, підвищення артеріального тиску, еякуляторного розлади, «поломка» рефрактерного періоду, психологічна залежність навіть від пустушки – все це може збити правильні фізіологічні повернутися до початкового значення. Якщо потенційний споживач БАДа хворий, треба йти до лікаря-сексолога. Якщо немає, то постає питання сексуальної самооцінки такого споживача. Бажання вирощувати своє «господарство», подовжувати до нескінченності тривалість статевого акту та інші дивні ініціативи – це питання психологічний, а не сексуальний. Крім того, істотна частина БАДів працюють на ефекті плацебо, і з таким же успіхом можна приймати крейда, якщо вірити в крейда. А вірити-то треба в себе і в слова дівчини, яка захоплюється тобою у відповідь не на фрикційний виснажливий період, а на квіти, ніжність і ласку.

Джерело: mhealth.ru

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register