7 правил сексу на одну ніч: як все влаштувати і як уникнути продовження

Якщо секс для тебе зовсім не привід починати відносини, ти повинен вести себе максимально акуратно і грамотно.

7 правил секса на одну ночь: как грамотно избежать продолжения?

1. Будь чесний

Психологія відносин і секс не є взаємовиключними поняттями навіть в тому випадку, якщо назавтра ти вже не згадаєш, як її звуть. Можливо, дівчина і готова надати в твоє розпорядження свої інтимні органи, але її вуха не повинні бути спаплюжені брехнею про те, що ти – страждає самотній мільярдер, який очолює список Forbes, або син великого чиновника з нафтовидобувного регіону.

2. Прояви організаторські здібності

Якщо справа семимильними кроками рухається до сексу, а дівчина так і не вимовила кодової фрази «Їдемо до мене», потурбуватися про пошук відповідного койко-місця повинен ти.

3. Лови її настрій

Перечитайте першу фразу, що починається зі слів «Психологія відносин і секс …». Перед тим як вдатися до гріховної пристрасті, дівчина може захотіти випити, поговорити, погортати фотоальбом і дізнатися, як звали твою класну керівницю. І ти як чесна людина зобовязаний не квапити події і скласти їй компанію.

4. Поважай її право передумати

І плювати, що ви обидва вже під ковдрою і зі спущеними трусами. Жоден суд не повірить в твою туговухість, якщо ти часом не розчуєш фразу про те, що вона хоче негайно все припинити.

5. Оберігайся

Навіть якщо нова знайома предявить довідку про те, що вона стерильна і безплідна, і на твоїх очах проковтне пачку протизаплідних таблеток, презерватив повинен бути. Чи не в портмоне або кишені, а на тобі.

6. Будь джентльменом

При всій порнографічності ситуації у тебе немає ніякого права цікавитися, як часто панянка промишляє сексом з незнайомцями.

7. Не навязуйся

Якщо вас повязує випадковий секс, це зовсім не означає, що тепер ти можеш телефонувати дівчині ночами, розповідати про свої біди і наполягати на продовженні банкету.

Джерело: mhealth.ru

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register