У ДФС назвали кількість незаконних автомобілів на єврономерах

 В Україні 58 тис. автомобілів з європейською реєстрацією знаходяться з порушенням термінів перебування

З початку 2018 року в Україну було завезено 146,8 тис. транспортних засобів особистого користування з іноземною реєстрацією в режимі транзит, 465,9 тис. – у режимі тимчасового ввезення. При цьому, з тих автомобілів, які були ввезені в режимі транзит, 57,9 тис. перебувають в країні з порушенням терміну перебування.

Про це повідомила прес-служба Державної фіскальної служби (ДФС).

Відомство уточнює, що поки що немає статистики щодо тимчасового ввезення, оскільки термін перебування цих авто ще не завершився.

Всього протягом січня-червня 2018 року митницями ДФС щодо фізичних осіб за порушення термінів транзиту складено 14,2 тис. протоколів, за ними були накладені штрафи на суму майже 92 млн грн. За порушення термінів тимчасового ввезення ДФС склала 3,7 тис. протоколів на 49 млн грн.

Водночас основні імпортери нових легкових автомобілів ввезли в Україну в січні – червні 2018 року 35,5 тис. автомобілів, з яких сплачено майже 7 млрд грн митних платежів. У 2017 році основними імпортерами в Україну було ввезено 79,5 тис. нових легкових автомобілів, за якими було сплачено 15,6 млрд грн.

Нагадаємо, що організація власників автомобілів на єврономерах просить суд скасувати постанову Кабміну, якою він розширив повноваження поліцейських з контролю над митниками.

Джерело: biz.nv.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register