Гройсман розповів, коли почнуть ловити автомобілі на єврономерах

 Гройсман: Нацполіція не повинна застосовувати перевірки до автомобілістів на єврономерах до прийняття необхідних законопроектів

Працівники Національної поліції, допущені на митницю, не повинні застосовувати перевірки щодо водіїв на автомобілях з іноземними номерами до прийняття відповідного законодавства.

Про це заявив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман на Годині уряду у Верховній Раді, передає агентство Інтерфакс-Україна.

Він також має намір обговорити це з міністром внутрішніх справ Арсеном Аваковим.

“Ніяких репресій бути не може. Я переговорю з Національною поліцією і з ким завгодно, щоб до вирішення питання в законодавчому порядку ніхто не “кошмарив” людей. Але і хочу звернутися до всіх протестувальників: ви маєте поводитись цивілізовано”, – сказав Гройсман.

Нагадаємо, що з 11 липня в центрі Києва біля будівлі Верховної Ради і Будинку уряду проходить мітинг з вимогою доступного розмитнення імпортних автомобілів. Зокрема, протестувальники вимагають скасування урядової постанови від 20 червня. Цією постановою Кабінет міністрів у межах експерименту для підвищення митних надходжень розширив повноваження поліцейських з контролю над митниками та дозволив поліцейським цілодобово перебувати в зонах митного контролю в пунктах пропуску через держкордон.

Гройсман наголосив, що Нацполіція на митниці виконує тільки аналітичні функції.

“Поліція не входить в митні зони. Може, але не входить. Вона працює виключно аналітично – з базами даних, щоб обчислювати схеми. Я вважаю, що цю постанову треба тільки підсилити, щоб вона працювало на бюджет України”, – сказав він.

Група народних депутатів зареєструвала в парламенті два законопроекти – зі змінами до Податкового кодексу про зниження акцизного податку з автомобілів (№8487) і про заборону на митне оформлення машин, які не відповідають стандарту Євро-5 і посилення контролю над переміщенням і використанням авто, зареєстрованих в інших державах (№8488). Зокрема, пропонується дозволити Нацполіціі перевіряти авто з єврономерах.

Раніше в Державній фіскальної службі заявили, що в Україні 58 тис. автомобілів з європейською реєстрацією знаходяться з порушенням термінів перебування.

Джерело: biz.nv.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register