Dragon Capital купила перший бізнес-центр на сході України

 Dragon Capital придбала запорізький БЦ Eco Tower

Компанія Dragon Capital Investments Limited, яка входить до групи компаній Dragon Capital, завершила операцію з придбання бізнес-центру Eco Tower в Запоріжжі у австрійської Conwert Group.

Про це повідомила прес-служба української інвесткомпанії.

Вартість угоди не розкривається.

БЦ Eco Tower – найбільший бізнес-центр класу А в Запоріжжі з площею 17 тис. кв.м. . Бізнес-центр було побудовано в 2011 році, він має 19 поверхів і 2 рівня підземного паркінгу на 92 машини та перебуває в самому центрі міста.

“Мені дуже приємно відзначити наше перше придбання нерухомості на сході України. Ці інвестиції ілюструють нашу впевненість в стабільності і бізнес-потенціал не тільки Києва та Київської області, а й ключових економічних регіональних центрів країни, один з яких – Запоріжжя”, – зазначив генеральний директор Dragon Capital Томаш Фіала.

Dragon Capital заснована в 2000 році і є однією з найбільших на інвестринку України. Працює в сфері прямих інвестицій і фінансових послуг, надає повний спектр інвестиційно-банківських і брокерських послуг для корпоративних і приватних клієнтів. Кінцевим бенефіціаром є громадянин Чехії, президент Європейської бізнес асоціації (ЄБА) Томаш Фіала.

Протягом останніх двох років компанія істотно наростила портфель комерційної нерухомості в Україні, зокрема, – ТРЦ Victoria Gardens у Львові (48,2 тис. кв. м), ТЦ Піраміда в Києві, логістичний комплекс класу А East Gate Logistic (Бориспіль), логістичний комплекс класу А West Gate Logistic (Стоянка), складський комплекс в Бучі, бізнес-центри Прайм і Євразія в Києві.

Джерело: biz.nv.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register