Дмитро Шепелєв розповів про містику в день смерті Жанни Фріске

Минуло три роки відтоді, як померла Жанна Фріске. Її родичі та цивільний чоловік досі не можуть погодитися, як і коли вони зможуть брати до себе маленького Платона. А ось сам Дмитро, вочевидь, починає боятися покійної.

Дмитро Шепелєв розповів про фатальний збіг, який багато користувачів мережі назвали містикою. Жанна протягом року намагалася побороти недугу, проте хвороба здолала її. За дивним збігом обставин напередодні Дмитра запросили на зйомки програми, яка була присвячена раку мозку.

“Немає слів, щоб пояснити це збіг. Сьогодні, 15 червня, день, коли не стало Жанни. І саме на цей день абсолютно несподівано, зовсім спонтанно випала зйомка “Насправді”, в якій мені належить говорити про рак головного мозку. Говорити про це без емоцій мені як і раніше складно. І все-таки випадковості не випадкові. Не так давно я почав прислухатися до таких сигналів. І сприймаю цей як нагадування про те, як важливо говорити про хвороби. Для того, щоб не тільки перемогти її, а й перемогти головне – страх”, – каже Дмитро.

Джерело: glianec.com

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register