Верховний суд скасував штрафи військовим за затримки з кредитами під час особливого періоду

В Україні діє особливий період з 18 березня 2014 року. Поки він діє банки не зможуть штрафувати військовослужбовців за невиплати кредиту

На час особливого періоду в Україні військовослужбовцям штрафні санкції за невиконання кредитних зобов’язань, а також проценти за користування кредитом не нараховуються.

Відповідне рішення ухвалив Верховний суд України.

Верховний Суд обґрунтував таке рішення своєю постановою від 30 травня, яка в свою чергу посилається на закони України Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту та Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей.

“Військовослужбовцям з початку і до закінчення особливого періоду, а резервістам та військовозобов’язаним – з моменту призову під час мобілізації і до закінчення особливого періоду не нараховуються штрафні санкції, пеня за невиконання зобов’язань перед підприємствами, установами і організаціями усіх форм власності, у тому числі банками та фізичними особами, а також проценти за користування кредитом”, – йдеться в повідомленні.

В Україні особливий період розпочався 18 березня 2014 року і триває донині.

У січні минулого року президент Петро Порошенко схвалив надання військовослужбовцям права розривати контракти під час антитерористичної операції або особливого періоду.

Джерело: biz.nv.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register