В Україні побудували завод з виробництва протеїнових добавок для тварин

 Під Києвом відкриють завод з виробництва протеїнових добавок для тварин

Компанія Європейський Протеїн Україна в смт Рокитне (Київська обл.) побудувала завод з виробництва високопротеїнових добавок, призначених для підкормки тварин, вартістю близько $10 млн.

Про це повідомили у компанії, передає Інтерфакс-Україна.

Потужності нового підприємства – 6 тис. тонн готової продукції в місяць – дозволяють забезпечити потреби як внутрішнього ринку, так і ринків Європи, Близького Сходу і Азії, додали у компанії.

Відзначається, що будівництво заводу було розпочато близько двох років тому. Його офіційне відкриття заплановане на 15 червня 2018 року.

Також у компанії додали, що зараз у світі існує два подібних заводи. На новому заводі з випуску високопротеїнових добавок впроваджена система управління якістю відповідно до міжнародних стандартів GMP. Крім того, його продукція дає можливість впровадити систему “antibiotic free concept” – зміст і відгодівлю продуктивних тварин без застосування антибіотиків.

Засновниками компанії Європейський Протеїн Україна виступають німецька Agrolife GmbH і датська Fermentationexperts AS, яка одночасно є власником захищеної багатьма патентами технології виробництва.

Fermentationexperts AS – виробник ферментованого корму для тварин. Штаб-квартира компанії знаходиться у Данії. В даний час має в своєму розпорядженні виробничі потужності в США, Україні, Данії.

Agrolife GmbH – постачальник олійних, зернових культур і кормових добавок для тваринництва на ринках Німеччини, ЄС та України.

Джерело: biz.nv.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register