Ціни на нафту впали на тлі даних про зростання запасів

Ціна серпневих ф'ючерсів на нафту Brent на лондонській біржі ICE Futures знизилася до $75,88 за барель

Нафта дешевшає після публікації даних Американського інституту нафти (API) про збільшення її запасів в США на 833 тис. барелів.

Крім того, на день раніше був оприлюднений звіт ОПЕК, згідно з яким країни картелю збільшили видобуток нафти в травні. Це також призвело до зниження вартості Brent, передає агентство Інтерфакс-Україна.

Ціна серпневих ф’ючерсів на нафту Brent на лондонській біржі ICE Futures знизилася на $0,58 (0,76%) – до $75,88 за барель.

Вартість ф’ючерсу на нафту WTI на липень на електронних торгах Нью-йоркської товарної біржі (NYMEX) опустилася до цього часу на $0,33 (0,5%) – до $66,03 за барель. За підсумками попередньої сесії контракти виросли в ціні на $0,26 (0,39%) – до $66,36 за барель.

Офіційні дані про запаси будуть оприлюднені Міненерго США в середу. Експерти, опитані S & P Global Platts, в середньому очікують зниження запасів на 2,6 млн барелів за минулий тиждень.

Запаси бензину в США за підсумками тижня зросли на 200 тис. барелів, дистилятів – не змінилися, вважають аналітики.

Відповідно до щомісячного звіту, країни ОПЕК збільшили видобуток в травні на 35 тис. барелів на добу (б/д). У Саудівській Аравії виробництво нафти підвищилася на 85,5 тис. б/д, однак було частково компенсовано скороченням видобутку в Нігерії, Венесуелі і Лівії.

Джерело: biz.nv.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register