А що якщо твоя дівчина заміжня? 3 найважливіші кроки

Так, ти не дочув. Але ні, ми не станемо тобі, з одного боку, підносити азбучні істини щодо того, що спати з чужою дружиною – табу, а з іншого – проповідувати промискуитет.

Твоя девушка замужем 2

Справа в тому, що життя ускладнюється (або спрощується, як подивитися) –

всі ці відкриті шлюби, напіввідкриті шлюби та інша Поліаморія пропонують енну кількість незвіданих шляхів і хитромудрих сюжетів в діапазоні від нехитрого свінгу до антигромадської договору. Це вже не питання таємних побачень і відповідних докорів – немає, інші дівчата абсолютно офіційно вступають в любовні відносини, зберігаючи не менше офіційні шлюбні узи. Завжди знайдеться дюжина вагомих причин, за якими вона хоче зберегти статус-кво, супроводжуючи ваші побачення незмінним «люблю-то я тебе, але ти зобовязаний увійти в моє становище». Це можуть бути діти, шукане положення (в суспільстві) і дотримання репутаційних формальностей, нарешті, елементарне добробут, звичка або небажання виходити із зони комфорту. Однак і тобі варто задуматися про причини, які можуть тебе змушувати підтримувати подібні відносини.

1. З одного боку, слід вчитися тримати себе в руках , не робити різких рухів і не влаштовувати сцен – ситуація і так досить напружена, і вибухнути тут простіше простого. Не треба, зокрема, постійно думати про те, хто в цій ситуації виглядає неповноцінною, – в усякому потрійному союзі, як правило, в тій чи іншій мірі неповноцінні все, цей сюжет був неодноразово розписаний найтоншими майстрами слова і сюжету – від Жана Кокто до Трифонова. Тому тут особливо важливо, що називається, зберегти обличчя, це вимагає саме що тонкощі – власне кажучи, як і секс утрьох.

2. З іншого боку, постарайся визначити, що за гру вона з тобою веде і яка твоя в ній роль. Погодься, що в цій ситуації вона завжди у виграші, тому дещиця здорового мізогінії тобі не зашкодить. А вона, безумовно, грає з тобою – переглянь класичний фільм на цю тему «Жюль і Джим», де героїня Жанни Моро прямо заявляє: «А я не хочу, щоб мене розуміли!» Врахуй, що не тільки ти руйнуєш сімю, а й ця сімя руйнує тебе, так що учись себе захищати. Є старий розповідь «Видимість і реальність»: багатий герой застає свою подругу з молодим коханцем. Щоб зберегти, як і було сказано в нашому першому пункті, особа і вийти зі статусу обманутого, він змушує її вийти за цього хлопця заміж, оплачує їх весілля, а далі спокійно спить з нею вже як коханець заміжньої жінки. Коротше, в такого роду пєса-х дуже важливо розуміти своє місце на сцені.

3. Головна небезпека полягає в тому, що такі відносини – як не безглуздо прозвучить – саме розбещують. Велика спокуса на все життя застрягти в якомусь незрозумілому статусі. Ти починаєш і сам сприймати себе як якусь половину людини: ну що це справді за дивний друг сімї такої? Начебто ти їй хтось, а начебто і ніхто. Памятай, що тривалий адюльтер з незрозумілими перспективами в сто раз паршива самого формального шлюбу. Якщо ти дійсно готовий замінити їй чоловіка – так добивайся цього, а ні – так і кінчай цю небезпечну волинку.

Джерело: mhealth.ru

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register