Секс з приладом: шість технологій, які працюють на твої стосунки

Живете порізно? Занадто зайняті, щоб часто зустрічатися? Не впевнений, як порадувати її в ліжку? Соромитеся один одного (буває і таке)? Сучасні технології здатні заповнити найрізноманітніші прогалини в твоїй сексуального життя.

Секс с прибором 1

Девід – військовий, і більшу частину часу за останні пять років він провів далеко від своєї дружини Пенні.

Їм траплялося місяцями жити на протилежних кінцях світу, і тому довелося освоювати різні способи займатися любовю на відстані.

У сучасному світі така необхідність виникає у людей часто-густо. Далекобійники і добувачі нафти, професійні спортсмени та журналісти, – багато хто сьогодні не з чуток знають, що таке заочна любов. І подібно до того як прилади нічного бачення або балістична озброєння змінили військову справу, технічні нововведення оптимізують сексуальне життя пар, подовгу перебувають в розлуці (втім, нічне бачення в спальні теж варто спробувати).

Девід і Пенні – живе спростування поширеної нині думки, ніби технології тільки шкодять романтичних стосунків. З одного боку, телефони дійсно забирають у нас час спілкування з партнером, додатки для побачень відучують заводити серйозні стосунки, а шуканий PornHub – взагалі не про секс. Але насправді, якщо пошукати, то на кожну вигадку, відволікаючу нас від любові, знайдеться інша, сприяє її процвітанню. Так що якщо ти скучив по близькості з партнеркою, якщо вашим відносинам на відстані потрібен струс, качай і підключай.

1. Будь в зоні видимості

Ще з тих далеких часів, коли Антоній покинув Клеопатру і відплив по батальних справах, життя військових повязана з розлукою. Тут особливо важливо бути на звязку. Девід засвоїв це правило не відразу. У перший час він недооцінював важливість безперервного спілкування і підлягає тримав дружину в невіданні – просто зникав, залишаючи її гадати, чи все гаразд. Пенні зуміла переконливо пояснити, що так справа не піде, і чоловік виправився. Тепер вони постійно обмінюються повідомленнями в Facebook, GChat і GoogleHangouts.

«Величезний архів нашого листування висить десь на серверах Google. Завжди є SnapChat (який недавно мало не обрушила одна засумніватися молодиця, а даремно) – інтимні повідомлення і фотографії стираються відразу після прочитання, але залишають про себе довгу память. Днями Пенні скористалася цим способом, щоб похвалитися новим купальником. «Їй не терпілося продемонструвати обновку, і картинка мене вразила. Наш рекорд безперервного спілкування в SnapChat – 275 днів поспіль, і чого тільки ми один одному за цей час не показували! »Якщо для тебе вся ця історія зі зникаючим повідомленнями занадто радикальна, використовуй Signal – цей месенджер кодує повідомлення, гарантуючи безпеку листування.

Завдання для просунутих Заведи вібратор, яким можна управляти на відстані за допомогою програми: наприклад, NEX | 1 або NEX | 2 від blueMotion. Таке нововведення змінить твоє життя в FaceTime назавжди. Почни зі слабкого режиму і набирай потужність у міру розвитку подій. Інший варіант – просто віддай ініціативу до своїх рук і спостерігай. Шоу може вийти що треба.

Джерело: mhealth.ru

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register