Звідки в XXI столітті беруться люди, які засуджують секс до шлюбу (і що з ними не так)

Рідкісна наречена, надягаючи в день весілля біле плаття і фату, думає, що вони символізують чистоту і невинність. Молодята навіть часто їдуть одружуватися з однієї квартири, оскільки вже живуть разом. Але навіть в наш час в світських державах знаходяться люди, переконані, що секс до шлюбу є неприпустимим і каже про страшну аморальності тих, хто ним займається.

Любимые секс-позы фанатов порно: когда по-старому уже не заводит

Проти сексу до шлюбу виступали протягом більшої частини історії людства і практично всі народи. Все змінилося – принаймні, в західному світі – після сексуальної революції 1960-1980-х років. Оголене тіло перестало бути табу, як і розмови про секс, розлучення вже не сприймається як ганьба, а діти, народжені поза шлюбом, більше не вважаються людьми другого сорту.

Кардинально по-іншому стали дивитися і на дошлюбні звязки. Тепер подібна поведінка в країнах першого світу вважається не тільки не ганебним, але навіть розумним: адже досить недалекоглядно створювати сімю з людиною, якого толком не знаєш – і не підозрюєш, який він у ліжку. В іншому світі справи з сексуальною свободою йдуть гірше, але в цілому серйозні проблеми через секс до шлюбу загрожують тільки членам найконсервативніших товариств.

В нашу країну сексуальна революція прийшла, мабуть що, після розвалу СРСР. У радянському суспільстві «статева розбещеність» всіляко засуджувалася. Зрозуміло, секс в СРСР був, але все старанно робили вигляд, що його немає. Зараз в цьому начебто немає необхідності: мати дошлюбний сексуальний досвід абсолютно нормально, а тисячі пар живуть і зовсім в цивільних шлюбах.

Чому дошлюбний секс засуджувався в давнину і протягом багатьох наступних століть, більш-менш ясно. За відсутності розвиненої медицини невинність нареченої була практично єдиною гарантією того, що вона не хвора венеричними хворобами і не вагітна від кого-небудь іншого. Крім того, оберігання невинності і взагалі «моральності» жінки було важливим механізмом контролю над її життям і поведінкою в цілому.

Джерело: mhealth.ru

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register