«Рот створений для їжі»: в Уганді хочуть заборонити оральний секс

Президент Уганди, який беззмінно керує країною вже 32 роки, має намір переслідувати своїх громадян за оральний секс. Все виправдовується неприйняттям геїв.

«Я хочу попередити всіх – оральний секс неприйнятний. Ми знаємо правильну адресу, за якою потрібно використовувати свої частини тіла », – заявив 73-річний лідер Уганди Йовері Кагута Мусевені, якого цитує видання Metro.

Мусевені народився в родині землевласника, навчався на факультеті економіки і політології, пізніше створив свою партію, яка почала збройну боротьбу проти чинного президента. 26 січня 1986 повстанці взяли столицю Уганди, місто Кампала, а через три дні Мусевені вже оголосили главою країни – з тих пір він незмінний президент.

Свою неприязнь до орального сексу Мусевені висловлює вже не перший раз. Президент поки не випустив відповідний заборонний закон, але це цілком може статися – свою ініціативу він виправдовує боротьбою з гомосексуалізмом.

У 2014 році з ініціативи Мусевені парламент Уганди прийняв вкрай жорсткий закон проти одностатевих стосунків. Згідно з документом, за життя в одностатевому шлюбі покладається довічне увязнення (те ж саме покарання чекає чоловіка за одностатевий секс). Сім років вязниці – «за спробу вступу в гомосексуальні відносини». ООН і Європейський парламент намагалися протестувати проти закону, але африканські чиновники були непохитні (єдине, що вдалося зробити світової громадськості, – прибрати смертну кару за «важкі випадки гомосексуалізму»).

Фотограф Андрій Елох, який багато подорожував по Африці , розповів МН про свої відчуття в Уганді: «Ми подорожували в Уганді цілою командою – всі чоловіки, європейці. Дія закону там відчувається сильно. Наприклад, цілком буденні у нас дії викликають косі погляди – обійняти одного при зустрічі, поплескати по плечу вважається чимось неправильним, ти відразу відчуваєш себе не в своїй тарілці. Закон реально діє, і чоловіки бояться зайвий раз підставитися ».

Недавні ініціативи секс-заборон в Росії

  • Депутат законодавчих зборів Ленінградської області Володимир Петров хотів ввести« відповідальність за діяння, спрямовані на організацію надання сексуальних послуг з використанням ляльок ».
  • Олег Міхєєв з «Справедливої ​​Росії» вносив на розгляд до Держдуми законопроект, який «забороняє експлуатувати інтерес до сексу в рекламі».
  • Депутат Держдуми Віталій Мілонов направляв в нижню палату парламенту законопроект, «який забороняє секс до шлюбу».

Джерело: mhealth.ru

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register