Синхроністка Тіманіна Анжеліка Ігорівна: «Мені хочеться рівноправності»

Пять головних чоловічих недоліків за версією олімпійської чемпіонки з синхронного плавання.

 

1. Наказують

Чоловік занадто багато чого хоче домогтися відразу, в тому числі і жінок. Вважає себе і свою думку вище за все. Мені як дівчині, яка домоглася всього самій, хочеться рівноправності. Ненавиджу, коли зі мною розмовляють в наказовому порядку.

2. Не можуть домовитися на словах

Радує, що більшість чоловіків стали займатися спортом, ходити в спортивний зал, влаштовувати спаринги один з одним. Є впевненість, що все-таки захистять, якщо раптом що. Хоча для мене це не найприємніше видовище – чоловіча бійка. Коли чоловіки не можуть домовитися словами, це вже величезний мінус.

3. Занадто накачані

Не можу дивитися на прилизаною або перекачаного чоловіка. Відразу виникає питання про його орієнтації. Модники теж викликають підозру: якщо він ходить в ЦУМ як на роботу, то на мене у нього точно часу не залишиться. Що стосується одягу, то на море або в басейні – тільки шорти. Ніяких облягаючих трусів, ні в якому разі! Виняток – професійні плавці, але мене вони не привертають. А взагалі, мій чоловік повинен вміти плавати, інакше що мені з ним робити? Зараз в кожному пристойному фітнес-клубі є басейн, можна вже навчитися хоча б нормально триматися на воді.

4. Недостатньо емоційні

Чоловіки часто відключають емоції і включають мозок – даремно. Саме тому нам з вами буває складно взаємодіяти. Постійно чую скарги від чоловіків на зайву жіночу емоційність: типу посварилися – вона плаче, а я ліг спати. Чому ж вона ще сильніше образилася ?! Може, просто спробувати знайти інший підхід? Або хоча б зробити вигляд, що ти теж переживаєш?

5.Чи не відриваються від телефону

Зі мною на побаченнях чоловіки особливих помилок не робили. Та й побачення мої були такі: серфінг в океані, зустрічі заходів, прогулянки по європейським містам. Тому що я ходжу на зустрічі тільки з тими чоловіками, хто розділяє мої інтереси. А взагалі, головна помилка всіх чоловіків на першому побаченні – це телефон в руці.

Джерело: mhealth.ru

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register