“Євробачення-2018”: оголосили список усіх півфіналістів шоу

Два півфінали відбудуться вже 10 та 17 лютого, і під час них буде визначено ім’я співака чи групи, які поїдуть презентувати Україну у Португалію, на пісенний конкурс “Євробачення-2018”.2722_9.jpg (245.96 Kb)


Отже, хто у списку?The ErisedСергій БабкінСONSTANTINEKozak SystemThe ВЙОJulinozaDilemmaKAZKAYurcashMountain BreezeIngret KostenkoVil’naLAUDTAYANNAKADNAYPur: PurMELOVINILLARIA


Продюсер конкурсу Руслан Квінта зазначив, що головною відмінністю Нацвідбору-2018 є те, що в складі півфіналістів хлопців більше, ніж дівчат, а всі пісні – авторські. Цікаво, що одна з учасниць – TAYANNA – змінювала пісню буквально за день до остаточного відбору.

“За час, поки йшов перший етап відбору, ми отримали понад 1000 заявок. Це говорить про те, як сильно розвивається наша музична індустрія. Я гордий тим, що сьогодні українські пісні набувають абсолютно нового обличчя – сучасного, модного. І саме на якісну пісню ми робили ставку. У ній повинна бути і любов до музики, і сміливе рішення, і обличчя артиста. Неважливо – відомий він чи ні”,– розповідає Квінта.

Джерело: glianec.com

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register