Про що мовчать чоловіки: секс-працівниці про таємні чоловічі проблеми

Спеціально для Mens Health співробітниця американського сервісу сексу по телефону поговорила з чотирма секс-працівницями в діапазоні від стриптизерки до порноактриси, щоб дізнатися, як чоловіки справляються зі своїми психічними проблемами.

Секс-работницы о тайных мужских проблемах

Я працюю в сексі по телефону, так що ця розмова – рутина. Чоловіки дзвонять мені, коли їх діти і дружини лягають спати, в обідню перерву або перед важливим побаченням, щоб відчувати себе впевненіше. Іноді від мене не потрібно нічого, крім брудного розмови, але часом їм потрібно набагато більше. Сьогодні та сама ніч – мій співрозмовник не хоче телефонного сексу, а вважає за краще поміркувати про те, що змушує його дзвонити мені і моїм колегам. «Як ти думаєш, є щось, що мені треба знати про тебе і таких як ти?» – питаю я. Після довгої паузи він відповідає: «Я думаю, що ти і так в курсі, але я часто телефоную сюди, щоб не відчувати себе самотнім і вразливим. І мені здається, що таких як я багато ». Він має рацію.

Кількість американців з ментальними проблемами впевнено зростає з кожним роком. Кількість самогубців-чоловіків все вище з кожним роком, за перші десять років третього тисячоліття ця цифра зросла майже на 50%. При цьому чоловіки як і раніше не звертаються зі своїми проблемами до фахівців, оскільки вважають це ганебним.

Гарвардський вчені Ниобе Вей в своїй книзі «Глибокі секрети: Юнацька дружба і криза спілкування» розяснює причини відсутності у дорослих чоловіків системи емоційної підтримки. Вей каже, що з віком чоловіки все рідше діляться проблемами навіть один з одним, тому що вважається, що суворому мужику це не пристало. В результаті одними з головних фахівців за чоловічим психічному здоровю стають секс-працівниці, яким клієнти розповідають те, що не можуть сказати більше нікому. Я поговорила з чотирма секс-працівницями в діапазоні від порноактрис до стриптизерок, щоб дізнатися, що вони дізналися про чоловічі проблеми. Ось, що вони розповіли.

Джерело: mhealth.ru

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register