Незабаром усіх тернопільських молодят одружуватимуть на телебаченні


Міський РАЦС невдовзі переїжджає на бульвар Шевченка, 17, у приміщення телерадіокомпанії. Наразі молодят одружують та видають довідки за старою адресою – майдан Волі, 2.

Міський РАЦС невдовзі переїжджає з приміщення, в якому діяв 55 років. Молодят одружуватимуть в урочистій залі приміщення телерадіокомпанії, що на бульварі Шевченка, 17. Там же видаватимуть довідки та вестимуть прийом громадян, пише «20 хвилин».

Договір оренди вже підписаний і наразі почали ремонтні роботи.

– З 1963 року відділ ДРАЦС у Тернополі знаходиться у центрі міста на майдані Волі, 2, – розповів начальник обласного управління юстиції Едуард Кольцов. – Увесь цей час мешканці обласного центру, а з 2017 року і Тернопільського району, мають можливість одружуватися, одержувати різного роду свідоцтва та витяги з реєстрів саме тут.

У січні цього року філія Тернопільського обласного управління АТ «Ощадбанк» відмовилася продовжувати договір оренди і зобов’язала управління юстиції до 1 квітня звільнити приміщення.

– Ми активно розпочали пошуки приміщення у центрі міста, – розповів Едуард Кольцов. – Уже пройдено усі необхідні процедури і підписано договір оренди з філією ПАТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України» «Тернопільська регіональна дирекція», що на бульварі Шевченка,17. Там планують відкрити не просто РАЦС, а щось на зразок сервісного центру «оупен- спейс» європейського типу, поділився очільник обласної юстиції. – Він нагадуватиме, скажімо, візовий центр, де б мешканці області, отримавши електронний номер, присівши у зручне крісло, могли дочекатися своєї черги і потрапити на прийом до спеціаліста, – поділився Едуард Кольцов.

– Там плануємо відкрити й зал урочистих подій. Незабаром розпочнуть ремонтні роботи, щоб за кілька місяців переїхати на нове місце.

Наразі відділ державних актів цивільного стану працює за старою адресою: на майдані Волі, 2.

Джерело: ternopoliany.te.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register