Стоп-сигнал: як перестати ревнувати колишню і залишити все в минулому

Ревнощі до колишньої коханки – не гірша на землі почуття, вже всяко краще байдужості. По крайней мере, воно свідчить про те, що у тебе з нею дійсно щось було, і це «щось» чогось так коштувало. Але тут головне – зберігати адекватність, щоб ваша минула історія не обернулася справжнім фарсом.
1. Що відбувається

Давай відразу визначимося безпосередньо з причиною твоєї ревнощів. Зізнайся собі: може, ти просто все ще любиш свою колишню і хочеш її повернути? О, тут ми тобі не порадники – це завдання вирішити зможеш тільки ти сам, і будь-яка допомога буде саме що сторонньої.

Ні, ми з тобою зараз говоримо про лайт-варіант, повязаний не стільки з любовю, скільки з азартом, нісенітність і звичайної сексуальної жадібністю. Знайома всім ситуація: ти місяцями не згадуєш свою екс-супутницю, раптом зустрічаєш її в барі з якимось лохом на костюмі, і в тебе несподівано закипає ця невдячна і неблагородні суміш, в якій чого тільки немає: інстинкт власника, побіжний порівняльний аналіз, вражене самолюбство, майже імперські комплекси і вічна фантазія за типом «не діставайся ж ти нікому». До любові це має вельми сумнівне відношення, так що не плутай.

Звичайно, неприємно усвідомлювати, що ти не унікальний і відносини твої теж були не єдині в своєму роді. Більшість психологів стверджує: ревнощі – це похідне від слабкості, ми ревні, коли відчуваємо себе уразливими і втраченими. Але подібна слабкість дивним чином надає сили: іноді накрутити себе – і Захід на публіці сцену ревнощів, як Жерар Депардьє в «Сусідці», або втнеш щось гірше.

Джерело: mhealth.ru

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register