4 фрази, які не можна говорити жінці в ліжку

Начебто все це очевидні речі, але кожен з нас ні-ні та й заліпить іноді в самий невідповідний момент щось таке, що після тижнями тримає в облозі разобідевшуюся пасію з букетами. Прочитай, усмехнісь, задумайся.

Не стільки секс сам по собі, скільки те, як партнери про нього розмовляють, – ось що вкрай важливо для осудних стосунків чоловіка і жінки. Але оскільки тема слизька, не кожен з нею справляється. Перш ніж наступного разу порушити це життєво важливе питання, на секунду задумайся: чи не пролунають твої слова так само паскудно, як такі чотири фрази?

Знаєш, я, мабуть, краще почитаю

Ніхто не забороняє тобі бути втомленим, але так ось мляво реагувати на її запрошення до сексу заборонено. Пожвавити (хоча б формально) і промов що-небудь на зразок: «Не можу повірити, що я це говорю, але сьогодні я дико вимотався». Пообіцяй повернутися до цієї теми, скажімо, вранці і зробити все, чого б вона не попросила. Адже коли жінка знає, що до неї, як і раніше проявляють інтерес, вона готова піти на невеликі поступки.

Твій оргазм такий же справжній, як зачіска у Кобзона!

Чи не предявляй їй подібні претензії, тим більше в спальні. Свої сумніви можеш висловити де-небудь в іншому місці і іншими словами (і було б здорово, якби тема попереднього розмови хоч якось передбачала такий розвиток). Отже: тобі здалося, що вона намагається симулювати оргазм, але в цьому немає ніякої необхідності, тому що ти хочеш, щоб ваші відносини були максимально щирими, адже взаємоповага – це так прекрасно і саме те, чого тобі не вистачало з іншими бабами. Якось так.

Слухай, а ти давно здавала аналізи на ІПСШ? 

Як би мяко ти про це не запитав, будь-яка дівчина почує буквально наступне: «Мені здається, ти чимось там хвора». Нехай ви недавно знайомі, нехай це дійсно тебе турбує (маєш право), діяти треба інакше. Уяви це своєю ініціативою: мовляв, хочу перевіритися на всякий випадок заради нас двох. І запропонуй сходити в клініку разом – так надійніше. При такому підході дівчина не почує звинувачення на свою адресу, і це головне.

І ти що, правда вважала, що це повинно мені сподобатися? 

Подібні висловлювання якраз і дозволяють жінкам без докорів сумління називати нас козлами. Не говори їй, що у неї погано щось виходить. Скажи, що ти хотів би навчитися краще доставляти їй задоволення: «Що ти хочеш, щоб я зробив або не робив ніколи?» Вона розповість і, швидше за все, запитає у відповідь те ж саме у тебе – ось тоді й настане твоя безкарна чергу розповідати , як і що вона повинна і не повинна. І запамятай головний трюк: будь-яке своє невдоволення ховай між двома компліментами – і все буде добре.

Джерело: mhealth.ru

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register