Знайомі все обличчя: чому жінки не люблять росіян чоловіків

І знову про «Тіндере» – і знову жінки нами, тутешніми, незадоволені. І знову доведеться мотати на вус.

Знакомые все лица

Ще кілька місяців тому здавалося, що золоті часи «Тіндера» минули. І пані, і кавалери прийшли до невтішних висновків: нова іграшка вкрай безглузда, до шуканим сексу і шлюбу претендентів не наближає ні на йоту. Та й на ринку dating apps стало затісно. «Тіндер» підтискають з усіх боків більш досконалі (кастомізовані) комерційні пропозиції: наприклад, Hater – там тобі пару компютер підбирає за принципом нелюбові, тобто якщо обидва зареєстрованих ненавидять Хілларі Клінтон і арахісове масло, значить, їм по дорозі. Або JustLunch – придуманий виключно для офісних клерків, хто на районі вільний під час обідньої перерви, в меню – напої, салат і легкий петтінг.

Однак на тлі справи Вайнштейна і що послідувала за ним хвилі викриттів тепер буквально кожен перший гетеросексуальний чоловік в небезпеці, і «Тіндер» знову знайшов сенс. Щоб захистити себе від феміністського мракобісся, немає засобу краще. Домагався і примушував? Дозвольте, вона сама прийшла і роздяглася, всі ходи записані. Коли майбутнє на дворі, а не в антиутопиях Філіпа Діка, начебто вульгарний гаджет раптом набуває статусу превентивного механізму – свого роду досудової експертизи.

«Тіндер» -ренессанс, зрозуміло, повязаний не тільки з острахом поліцейського переслідування за косою погляд і торкання поза регламентом. Пора зізнатися собі в страшному. Яскраво-червона іконка з палаючим сірником на смартфоні не так знак сексуальної стурбованості або давніх надій на руку і серце, скільки ознака панічного страху рутини і став мало не трендовим психічного розладу під назвою «синдром упущеної вигоди» – по-англійськи FOMO (fear of missing out ).

В епоху соціальних мереж обізнаність про життя інших така, що змушує постійно переглядати свою власну – і з невтішним результатом. У «них» все краще: робота, машина, відпочинок і … секс. Хронічне відчуття незадоволеності – навіть якщо насправді причин для розладу немає: щасливий шлюб, повне взаєморозуміння, ніякої втоми від партнера і т.д. – логічно призводить до пошуку варіантів. Однією біографії мало, потрібно терміново обзавестися другою – під прикриттям. Так починається роздвоєння особистості. Дослідження, проведене сервісом My Life серед користувачів соціальних мереж, показало, що 56% опитаних страждають синдромом FOMO, чоловіки трохи частіше, ніж жінки, але не набагато.

А як йдуть справи в Росії, яка в питаннях статевих відносин так і тягнеться в арєргарді цивілізованого світу, застрягши на стадії «тато працює, мама красива»? Якщо харассмент у нас як і раніше практикують без докорів сумління, гвардійську жеребятіни суспільна мораль схвалює гласно, то «синдром упущеної вигоди», або, як писав класик, «Недуга, якого причину / Давно б відшукати пора, / Подібний аглицким спліну, / Коротше : російська нудьга », відомий співвітчизникам не з чуток. Але боротися з FOMO росіянам заважають особливості національного менталітету. І винні, за численними відгуками, жінки. Все що завгодно – від палаючої хати до коня на скаку – їм нібито цікавіше сексу. Але ж найбільша країна в світі біля їхніх ніг. Чи так це?

Звичайно, немає. У Росії сексу немає, тому що немає з ким їм зайнятися. Фідбек від передбачуваного відповідача.

Співвітчизники в «Тіндере» гранично ясно пропонують свої послуги. Майже в кожному профілі є технічні характеристики – оголення по пояс в сауні з «пацанами на дачі», зріст, вага, довжина і діаметр. Докладний звіт про спортивні забави: мотокрос, обовязкові лижі в Сочі, веслування в Карелії. Кандидат в формі. Обіцянкою приємних бонусів служать фрагменти завжди надлишкового достатку, неправдиві свідчення – поширений порок в «Тіндере». Ескізно подані автомобілі німецьких виробників – рука з дорогими котлами на запясті вальяжно крутить кермо «бехи» новітньої моделі. Частенько в коментарях, що нагадують, до речі, по стилю жанр надгробної епітафії, згадується секретарка (ого, великий начальник), яка неодмінно звяжеться з «дівчатами», оскільки сам шеф страшно зайнятий, вирішуючи питання. Загалом, бери не хочу.

На жаль, на перевірку виявляється, що далі запрошення покататися в підмосковний санаторій, ребрендинг номерів якого датований часом «Зимової вишні», або поспівати і потанцювати в «хинкальную» на Неглинной уяву гігантів сексу не йде. А це ще, я цитую, топовий лот на голландському аукціоні. Чоловіки з менш провінційними уявленнями про прекрасне все, як на зло, безгрошовий, і романтичну пригоду в їхньому випадку виглядає ще похмурішим: зустрічаємося на станції «Ясенів», швидким маршем слідуємо в знімну однушку, перед втіхами пємо португальську каву (трохи гірше ігристого «Артем» ), в процесі слухаємо Девіда Боуї, після самостійно викликаємо Uber X. Не варто і говорити, що секс при цьому такий же мізерабельний, як і вищеописана декорація. У Росії до цих пір свято вірять в самодостатність пенетрации. Жінка повинна бути рада вже одним фактом сполучення, все інше – заморська примха і антихристова лжа.

Важливо розуміти, що сини Росії – зникаючий вид, вже півстоліття як занесений до Червоної книги. З цієї причини хлопчиків плекають з дитинства мами і бабусі. Питається: куди дивиться фемінізм? Велика частина майбутніх коханців зростає в неповних сімях, а потім створює свою таку ж, з якої йде на простори «Тіндера», оскільки розпещена далі нікуди. Проклятий коло національного промискуитета замкнулося. Безпричинно арогантність істоти плодять собі подібних. І все-то їм сходить з рук.

Такий асортимент послуг на ринку віртуальних знайомств: секс в одні ворота і трошки бідно (пішло). Не дивно, що жінки в російських селищах давно вже шукають розваг або відносин за межами країни.

Як не дивно, але в Європі, колиски сексуальної революції, чоловічий контингент «Тіндера» характеризують більш консервативні погляди, ніж на батьківщині. Якщо заміж невтерпеж, матриархальная Італія і країна либертинажа Франція – ідеальне місце для створення сімї онлайн. Джентльмени в своєму профілі детально описують в затишній, відразу розташовує до себе манері матеріальне становище – аж до відсотка по кредиту. Діляться знімками нащадків від попередніх шлюбів і, перш ніж покликати на побачення, десять разів перевірять наміри протилежної сторони (нема про тарифікованих чи послуги мова). Найпоширеніший питання: що ти тут шукаєш і чого чекаєш? Не дай бог відповісти: «Цікавих знайомств або розваг». Слово «секс» взагалі виключено з допустимого вокабуляра. Тільки вічні цінності, тільки оскоплений толерантністю і мультикультуралізмом млявий флірт, ніяких dickpick, яйця в кадрі лише в мішечок, «посилаю тобі фото свого сніданку, було б здорово насолодитися ним разом».

Побачення призначаються в пристойних ресторанах категорії кежуал, всупереч упередженням, рахунок закриває месьє. Є ще білі плями на карті, не уражені емансипацією. Російська жінка в Європі завжди трошки Марія-Антуанетта, на неї дивляться як на єдинорога, цокають мовою, захоплюються. Якщо вдома вона всього лише одна з, то тут – єдина, наймолодша, довгонога, хвилююча. Її слухають, вона цікава, їй все прощають.

Пуританство на дебютній стадії листування з лишком компенсується винахідливим сексом. Іноземні чоловіки не відвідують сауну і цураються качалок, але гігієна їх життя на порядок вище: справа чи в екології, як бургундських вин, але про проблеми з ерекцією вони знають з телевізійної реклами, а не з досвіду. І ось вже хто і справді може повторити. І не раз.

One night stand з легкістю переросте в стосунки на відстані, якщо є таке бажання. Перельоти і переїзди європейців не лякають. Планета Земля – ​​їхній будинок з дитинства, спасибі інженерам Євросоюзу Міттерана і Колю, географія тут не компрометує історію кохання.

І нарешті, останній важливий аргумент. За кордоном «Тіндеру» кожен вік підвладний. Жінки 50+, зі зрозумілих причин списані з рахунків в Росії – навіть технічно їм не знайти партнера будинку, чоловіки їх років не чули про «Тіндер», а якщо навпаки, то цікавляться німфетки, – тільки-но перетнуть кордон, як до них в смартфон стукають жовіальние пенсіонери, імя яким легіон. Тому російський «Тіндер» сьогодні – вікно в світ сексу виключно для «дівчат», та, в цьому світі говорять на незрозумілій мові, але зате вимовляють чарівні слова: «кунілінгус», «рімінг», «Jai envie de toi». А «молодим людям» зручніше «відпочивати» як раніше, користуючись нагодою на корпоративі або у відрядженні. Сучасні технології їм не в корм. Але зі стабільно зберігається дефіцитом чоловічого племені / насіння даний факт не повинен бути причиною для печалі.

Джерело: mhealth.ru

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register