Секс під настрій: навчися правильно ловити її хвилю!

Знай: не буває дівчат не в дусі. Бувають чоловіки, які не знають, як зловити їх настрій.

Что их заводит?

Експерти: Ерік Марлоу Гаррісон, сертифікований сексолог Маріта Маккейб, психолог (Університет Дікина, Австралія) Крістен Марк, фахівець в сфері охорони психічного здоровя (Університет Кентуккі, США)

Доставити задоволення мужику не складно потрібно просто доставити йому секс. А ось з дівчатами є нюанси: їх (не) бажання залежать від настрою, це розташування потрібно вгадати і продовжує діяти відповідно до ситуації. Як налаштувати в собі барометр дамського настрою, ми розповімо як-небудь іншим разом. Сьогоднішня інструкція – для просунутих користувачів, які вже навчилися вловлювати дівочий настрій, але не розуміють, як застосовувати ці знання на практиці.

Отже, правило перше: майже в будь-якій ситуації до дівчини можна знайти підхід. Правило універсальне: чи не ставай тим, про кого кажуть, що йому простіше дати, ніж пояснювати, чому не хочеться.

Ситуація 1

У неї був реально поганий день

Дівчатам симпатичні уважні чоловіки, але якщо твоя уважність зводиться до ну давай, а ?, вона її точно не розпізнає. Сьогодні їй потрібно відчуття близькості і захищеності, а не ось це ось «агов, сучка, зараз ти у мене закричиш!». Підвищена емоційність, втома, скарги на біль в спині – все це ознаки того, що діяти з дамою потрібно акуратно.

Твій хід Ти повинен всіма можливими способами показати, що не просто намагаєшся скоріше роздягнути панянку. Навіть банальний келих вина, який ти преподнесешь, буде до речі. Але ось інших кліше не треба: свічки, ванна з піною – все це вже зайве. Замість цього запамятай маленький трюк: коли вона вийде з душу, подай їй нагріте (праскою або в сушарці) рушник – вона точно оцінить.

Ситуація 2

Вона грайлива, фліртує з тобою

Не можна забувати, що жінка в ліжку хоче бути обєктом бажання, тому твоя роль старого знайомого милого хлопця не завжди виявляється до речі. Проблема в тому, що наш брат нерідко лінується / ніяковіє поводитися напористо – але ж саме це і заводить дівчат. І неважливо, як давно ви перебуваєте у відносинах. Вона провела тобі пальчиком по спині? Лежить в ліжку як модель? Дій як самець.

Твій хід Без усяких недомовок поясни їй, що саме ти збираєшся з нею зробити тут і зараз. Краще в деталях. Якщо не вмієш імпровізувати, сформулюй свої бажання заздалегідь – ось прям зараз, поки читаєш текст. Хочеш – навіть запиши. Потім спитай, чого хоче вона. І приступайте до справи вже, вистачить розмовляти.

Ситуація 3

Ви один одному злегка приїлися

Не можна весь час проводити один з одним – це, на жаль, набридає. А ось невелика розлука працює як афродизіак (було навіть доведено, що у жінки напередодні зустрічі з партнером, з яким вона якийсь час не бачилася, підвищений рівень тестостерону). Дистанція у відносинах важлива не менше, ніж близькість: людина, геть позбавлена ​​незалежності, втрачає самовпевненість. А це шкодить сексу.

Твій хід Під час відрядження або поїздки до родичів передчувають вашу майбутню зустріч. Відправ повідомлення про те, як ти її хочеш (писати про секс простіше, ніж говорити). А коли повернешся – зустрінься з нею не вдома, а в кафе, в парку, ще десь. Відклавши справу на пару годин, ви отримаєте від нього більше задоволення.

Ситуація 4

Хочеться новенького, але немає ідей

Рутина неминуче закрадається в стосунки людей, які прожили разом кілька років. Благо в цьому світі є ті, у кого фантазія не вичерпується, і частина цих людей працює в порноіндустрії. Чи не помічаєш в дівчині колишнього запалу? Запропонуй їй подивитися що-небудь в її смаку, поки ще не всі джерела секс-ідей в Росії перекриті. Тільки запамятай: відео не повинно викликати у неї гидливість та неприязне ставлення.

Твій хід Побачили на екрані щось, що заводить вас обох, – сміливо втілюйте в життя. А як бонус зайди з дівчиною в секс-шоп. Розділіться там хвилин на 10-15 і виберіть кожен по одній інтригуючою штуковини. Будь готовий дивуватися і відкривати нові темні і світлі сторони цієї, здавалося б, знайомої жінки.

Ситуація 5

Ваш секс покрився павутиною

Значить, вам необхідно яке-небудь справжнє божевілля. Можливо, з часткою реального переляку. Психологи все як один кажуть: ніщо так не збуджує, як вискакує з грудей серце (разом з вискакує з ліфчика грудьми). Ви можете стрибнути разом з парашутом, а можете просто замкнутися в примірювальній кабінці в магазині – нові враження викликають сплеск дофаміну в мозку.

Твій хід Повір, навіть спільні заняття спортом підуть вам на користь у всіх сенсах. А ще буває секс в підїзді, мінет в таксі, самота на вечірці у друзів – та хіба мало що і де можна зробити. Ось. А ще один незвичний спосіб зблизитися – подивитися разом фільм жахів.

Що їх заводить?

Ми опитали 595 дівчат і зясували, що найкраще налаштовує їх на секс.

Джерело: mhealth.ru

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register