Пора кінчати: в США досліджують нову сексуальну хвороба

Набирає популярності новий сексуальний недуга – розлад в формі постійного генітального збудження. Mens Health розповідає про те, як нова хвороба пояснила одну з загадок Cредневековья і що з усім цим робити.

Расстройство в форме постоянного генитального возбуждения

У 18 Майкл раптом став відчувати постійне сексуальне збудження. Він не був стурбованим, у нього навіть не завжди була ерекція, але він раптом став відчувати постійну сильну потребу в еякуляції. Він мастурбував мінімум по десять разів на дню, стираючи шкіру на члені і перетруждая праву руку до неможливості писати. Після оргазму спокій тривало недоля, а якщо Майкл мастурбировали, то відчував ніби член «розлютився» на нього.

Зрозуміло, що вся ця історія, розказана Майклом Mens Health, звучить як опис трохи надмірного гормонального вибуху, нормального для підліткового періоду. Однак причинами порушення були смутні думки про сусідок, а надто довге сидіння на одному місці або підняття важких предметів. В результаті Майкл намагався якомога більше часу проводити лежачи, уникаючи ексцесів і занурюючись в глибоку депресію. Сьогодні, через десять років, він навчився контролювати симптоми, але його життя все одно повністю підпорядкована рідкісного недугу.

Джерело: mhealth.ru

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register