Обєкт бажання: Маша Кольцова про прощання з комплексами

Маша мріє залишити слід в музичній історії людства. Що ж, спробуємо їй всіляко в цьому посприяти.

Музика в моєму житті була завжди. Уже в 5 років мама віддала мене в музичну школу по класу скрипки, а перші пісні я стала писати в 1314 років. У рідному місті я часто співала на різних міських та обласних заходах. Пізніше взяла участь у вокальному конкурсі Молода зірка, де посіла перше місце.

В моєму житті були джазове відділення музичного училища, вокальне відділення Архангельської музичної академії. А вищу освіту я отримала в Московській академії імені Маймоніда за фахом «інструментальний вокал».

До речі, зовсім недавно я запустила рубрику про вокал на своєму YouTube-каналі.

Найбільше мені подобається співати пісні власного твору. Звичайно, в творі пісень більше творчості, а й нервів. Коли відбуваються косяки зі звуком на сцені, для мене це менші нерви, ніж коли не виходить створення пісні. Ось тоді мені хочеться кого-небудь побити & hellip,)))

Для знайомства зі мною досить просто бути собою і не випендрюватися.

Одне з найбільш важливих якостей в чоловікові особисто для мене це мудрість і благородство. Якщо це притаманне людині, це проявляється в усьому – в справах і вчинках, характері і навіть у зовнішності. Друга якість, яке я ціную, – коли очі горять, коли ризикувати вміють і люблять. І третє – це життєлюбність!

Мене відштовхують самозакохані і нахабні чоловіки. Не люблю занадто активних, але і занадто спокійних. І звичайно ж, не круто, коли чоловік кидається – в думках, словах, діях, вчинках.

Раніше я соромилася навіть надіти коротку спідницю. А зараз можу собі дозволити відверті фотосесії. Звичайно, ніяковію перед знімальною групою, але зараз я достатньо розкрилася. Просто трохи більше року тому наступив момент, коли я попрощалася зі своїми комплексами. Щось клацнуло всередині. Точніше, я знаю що, але вам не скажу. Нехай буде секрет.

Я не заміжня. Поки що …

Колись я серйозно займалася в спортзалі, практично не злазила з тренажерів. Потім в моєму житті зявилося вегетаріанство, сироїдіння і правильне харчування. Продовжилося все це приблизно 6 років. Потім я зрозуміла, що головне – це міра у всьому: в харчуванні, спорті, життя. Без шкоди організму і здоровю. Єдине, що люблю, – не пропускаю жодної можливості зайвий раз піднятися по сходах або пройти кілька кілометрів пішки. А ще не ухиляється від домашнього прибирання – це дуже зміцнює мязи.

Памятаю, в дитинстві я мріяла заспівати дуетом з Брітні Спірс … А зараз головна мета – відбутися як успішна і популярна співачка і композитор. Хочеться залишити свій слід в історії світової музики.

Моя недавня робота під назвою «24/7» дуже особиста і відверта. А днями вийшла моя нова пісня «Тисячі причин», яка присвячена мамі!

Джерело: mhealth.ru

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register