Обєкт бажання: Аїша Едаева про лицемірство і способи знайомства

Аїша немов прилетіла зі східної казки, яка не увійшла до збірки Шахерезади.

Вперше я спробувала стати моделлю ще в дитинстві. Сама потайки від тата почала ходити в школу моделей, потім на різні кастинги, але щастя тривало недовго. Папа дізнався і заборонив мені цим займатися. Чим старше я ставала, тим більше мене залучали красиві дівчата в глянцевих журналах, особливо моделі Victorias Secret!

Для знайомства зі мною чоловікові варто лише бути чоловіком, мати стержень і не страждати лицемірством, як це зараз у нас прийнято в XXI столітті. Ідея знайомства досить проста – бути собою! Використовувати свій талант на повну котушку! Від готування до малювання. Погана ідея – починати з компліментів і переходити на розмови про секс, пропонувати гроші за ескорт. Я ніколи не шукала «гаманець» і не прагну в «утриманка». Як на мене, найкраще кіно для побачення – це «8 перших побачень»! Вважаю, що саме сміх розкриває і зближує людей. Якщо дівчина поводиться біля вас розслаблено – то ви вже підкорили її серце на 50%!

Я займаюся стрип-пластикою, естрадним вокалом і фітнесом, готуюся виступати восени на конкурсі фітнес-бікіні. 

Літак, кінотеатр, поїзд – місця, де мені доводилося віддаватися безрозсудною пристрасті.

Мене дратують лицеміри – по мені, краще прийти і сказати людині в обличчя те, що ти про нього думаєш.

Я хочу власний будинок на березі моря і велику дружну сімю.

Мій статус – лідер.

Вважається, що перед гарними людьми відкриті всі двері – їм набагато простіше знайти гідну роботу, обзавестися безліччю друзів, відшукати другу половинку. У модельному бізнесі зовнішні дані відіграють важливу роль, хоча я вважаю, що треба цінувати і харизму, і внутрішній шарм людини.

Джерело: mhealth.ru

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register