Мотогонщіца Світлана Баранова: «Чоловіки часто плутають ролі»

Дворазова чемпіонка Росії в класі «ендуро» розповіла Mens Health про чоловічих просадках і недоліки.

Светлана Баранова

Світлана Баранова Народилася: 21.08.1992 Живе: Москва Досягнення: чемпіонка Росії в класі «ендуро» (2017, жіночий залік), 1-е місце на чемпіонаті Росії з ендуро (2016, жіночий залік) 1. Жіночність

Так, ви часто плутаєте ролі, відчуваєте і ведете себе як жінки. Найчастіше ви інфантильні і не можуть брати на себе відповідальність за іншу людину, не подобаються приймати серйозні рішення. Мені здається, у сучасних чоловіків немає поваги по відношенню до жінки, яке було у попередніх поколінь. Ні, це не всіх чоловіків стосується, але, на жаль, дуже багатьох.

2. Догляд в віртуальний світ

Багато чоловіків не тільки зациклені на собі, а й занурені у віртуальний світ – ні хвилини не мислять без свого компютера і улюбленої гри.

3. Нездатність захистити жінку

Уміння битися не головне, звичайно , а ось вміння постояти за жінку – це дуже важливо! Можна словами, можна справою. Але іноді потрібно захищати нас саме фізично – сьогодні мало хто на це здатні, і не тільки не здатні, але і не хочуть.

4. Відсутність стилю

Якщо чоловікові йде бути хіпстера або качком – ну, добре, це його стиль . Але мода все ж вимагає певних правил. Мені, наприклад, дуже не подобається, коли чоловік неохайний. Прості закони: якщо у тебе довге волосся, за ними треба доглядати, якщо борода – аналогічно. А найбільше мені не подобається мода на вбиті, драні кросівки.

Джерело: mhealth.ru

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register