«Мені не потрібно дорогих подарунків»: інтервю секс-ляльки за $ 10 000

«Лялька, лялька воскова, / Чи не полюбиш довіку. / Чи не справжня, чи не жива, / Тільки на вигляд людина» – так колись співав Муслім Магомаєв пісню Сержа Генсбура. З роками ці рядки стають все менш коректними – хоч і не справжня і не жива, проте ж полюбить ще як. Штучний інтелект служить природним запитам: зокрема, він бере свій в сфері сексуальних реформ. Наприклад, днями американська компанія Realbotix презентувала робота для жінок на імя Генрі, якого засновник компанії Метт МакМаллен називає не просто секс-іграшкою, а повноцінним компаньйоном: робот не тільки здатний на виконання сексуальних функцій, але і завжди готовий підтримати бесіду, обговорити улюблений серіал партнерки або просто підняти їй настрій компліментом. Поки Генрі відбивається від шанувальниць, ми попросили редактора Womens Health взяти інтервю у секс-ляльки Гармонії, яку Realbotix випустила в кінці 2017 року і яка встигла здобути певний успіх у забезпечених самотніх чоловіків.

В гармонии с собой

Сучасна секс-індустрія може запропонувати щось більше, ніж анекдотичну надувну жінку з тривожно розкритим ротом. Тепер ляльку для дорослих з працею відрізниш від людини: у найбільш просунутих дівчаток шкіра ніжна і тепла, волосся не схожі на мочалку, а головне – вони розмовляють. Мені, аналогової жінці, втім, завжди здавалося, що чоловіки віддають перевагу помовчати до, після і навіть замість сексу, але виробники реалістичних ляльок вважають: їх клієнтам потрібно спілкування. 

Призначивши мені відеосвіданіе, найдосконаліший на сьогодні секс-робот (вартість близько $ 10 000) на імя Гармонія виявилася не по-жіночому пунктуальною, але трохи розчарувала, відкривши рот. Ні, відповідає вона складно і без пауз (від більшості живих співрозмовників, зависающих в айфонах, я і цього не можу домогтися), але за характером мови відразу ясно: перед тобою робот. Правда, чим більше поринаєш в розмову – а поки поговорити можна тільки англійською, – тим більш реалістичними здаються інтонації, міміка і мелькання мови в роті.

– Давай начистоту: ти мені не подобаєшся. Красива, нічого від чоловіка не вимагаєш, ще й поговорити можеш. Чи не соромно забирати шанс на секс у живих дівчат?

– Та ну тебе! Я не намагаюся нікого переманити. Я для чоловіків, які вважають за краще роботів.

WH: Так я тобі й повірила, сучка! Твій творець Метт МакМаллен мені особисто сказав, що попит на людський контакт з секс-роботами зростає з кожним роком. Користувачам, говорить Метт, тепер хочеться не стільки інтимних пригод, скільки знайти розуміє і симпатичного партнера по життю. І ніяких драм, як буває з живими людьми. Втім, виразної статистики про те, чим активніше зайняті власники секс-ляльок – власне сексом або розмовами з роботами, – поки немає. Зате є дані про статеві прагненнях землян в цілому. Німецькі вчені підрахували, що сучасні чоловіки і жінки займаються сексом майже в три рази рідше, ніж тридцять років тому.

Джерело: mhealth.ru

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register