Любов і розлука: 6 способів зберегти стосунки на відстані

Общение на расстоянии

Скажу відразу як є. У звязку формату і завязалися на відстані, і так само тривають я не вірю. Ні, звичайно, я в курсі і навіть мала щастя спостерігати ситуації, коли він, припустимо, з Аргентини, вона з Самари, познайомилися десь в мережі, спілкуються третій рік поспіль всіма доступними способами, крім самого природного – фейс-ту-фейс – і перебувають у впевненості, що у них стосунки. Але в хепі-енд цієї історії і справжність звязують їх почуттів, на жаль і ах, не вірю. Як то кажуть, подібні романи швидше складаються, ніж трапляються насправді. Тому зараз мова піде про інше. А саме пропоную поговорити про пари, які любили один одного і спілкувалися, що називається, очно, а потім волею доль / начальників / родичів і т.д. їх тимчасово розвело по різні сторони горизонту.

Сказати по правді, серед моїх знайомих було досить тих, хто не витримав порізно навіть кілька місяців. Досить – читай: більшість. Однак є і позитивні приклади. Тому на час прикинуся ідеалісткою і поділюся 6 способами, які допоможуть зберегти стосунки на відстані.

1. Спілкуйтеся якомога частіше і різноманітніше

Благо ми живемо не в епоху мезозою і в розпорядженні людства вже є такі прекрасні штуковини, як телефон, скайп, всілякі месенджери, чати … Ось і використовуй їх потенціал по повній програмі! Так, можливо, хлопця, який з ранку пише улюбленої десять СМС, прийшовши на роботу, стукає до неї одночасно в скайп і чати в соцмережах, а по дорозі додому дзвонить і висить на трубці дуже довго, можна прийняти за підкаблучника. Але якщо мова йде про пару, яку поділяють тисячі кілометрів, – по хріну, хто що думає і говорить! Ви повинні залишатися найближчими один одному людьми, чого б це не коштувало (тільки не думай нарікати на кілометрові рахунки за стільниковий звязок! Таке жлобство може не стерпіти навіть сама перевірена бойова подруга).

2. Робіть щось разом

І я зараз не тільки про секс по телефону. Ніщо, наприклад, не заважає тобі подзвонити подрузі, коли ти будеш кататися на велосипеді по парку і по ходу руху розповідати їй, скільки бабусь ти благополучно збив і скільки собак обїхав. Або в режимі реального часу і не віднімаючи вуха від телефону вибирати в магазині краватку в тон трусів. Або синхронно дивитися один і той же кіно, коментуючи по скайпу побачене. Так, можливо, все це віддає дешевим мелодраматизму, але куди ж без нього? Ваше завдання – всіма силами створити ефект присутності в житті один одного.

3. З розумінням реагуйте на можливе нерозуміння

А його навряд чи вдасться уникнути. І частіше, звичайно, такими штуками грішать жінки – припустимо, вбачають в абсолютно нешкідливою смс образливий підтекст, надувають губи і потім кілька діб не виходять в скайп. І замість того, щоб обзивати дівчину «істеричкою», у відповідь йти в ігнор або наївно вважати, що справа не в тобі, а в черговому ПМС, потрібно зрозуміти і прийняти як факт (нехай не дуже приємний, але від цього не менш реальний): чоловіки і жінки по-різному сприймають інформацію.

Для вас, хлопчиків, важливо те, що говориться. Для нас – то, як це робиться, тобто інтонація, міміка та інші художні прийоми. Саме тому нам регулярно увижається щось несусвітнє і кричуще в словах, які спочатку задумувалися тобою як нейтральні. Звідси висновок, навіть кілька. По-перше, спілкуючись в письмовій формі, не зневажай смайлами (яким би гейством тобі це не здавалося). По-друге, будь пильний до будь-яких проявів дисконнекта. Відповідає щось взагалі не в тему, але явно чогось небезпечного? Або взагалі мовчить? Терміново передзвонюй і уточнюй, чи не скривдив випадком недорікуватий Кукусики свого тонко відчуває пупусіка? По-третє, ретельно працюй над формулюваннями – краще двічі перечитати те, що ти плануєш відправити дівчині, ніж потім пять годин за міжмісто пояснювати, що ти взагалі абсолютно не те мав на увазі.

4. Не стежите в інтернеті

У більшості нормальних – тобто спілкуються переважно в реальному, а не у віртуальному просторі – пар є певний імунітет проти, скажімо так, несанкціонованого поведінки партнера в мережі. Ну, припустимо, не зміг ти утриматися від того, щоб лайкнути фото в бікіні своєї колеги по роботі. І що з того? Увечері ви зустрінетеся з герлфренд, вона дружелюбно (ну або не дуже) подколет тебе на тему «тієї клишоногий телички, переборщувати з автозагаром», ти скорчити дивується морду особи – і все, конфлікт вичерпаний, навіть не встигнувши розгорітися. Інша справа, коли у вас немає можливості поспілкуватися, що називається, живцем. Підозри нашаровуються одне на інше, сумніви накопичуються, образи множаться – і ось дівчина вже впевнена, що ти безсовісно гуляєш від неї, та ще й не обтяжувати приховувати це.

Запамятай: коли вирт – це все, що у вас є на даний момент, у тебе немає ніякого морального права підкидати дров у багаття Девушкину параної. І оскільки ти не можеш бути стовідсотково впевнений, що їй буде ліниво або нудно вивчати історію твоєї листування / відстежувати лайки і т.д., Розумніше просто не залишати доказів, які можуть бути витлумачені не в твою користь. А похвалити загар колеги можна і не вдаючись до допомоги Фейсбуку.

5. Підносите сюрпризи і робіть подарунки

В цьому питанні, ясна річ, потрібен якийсь фінансовий ресурс і романтичний запал, але запевняю, зусилля окупляться сповна. Замовити букет квітів їй на роботу, перебуваючи за тридевять земель, – не така вже й хитромудра завдання (досить погуглити флористичний салон зі службою доставки, що працює в місті перебування дівчини). Чи не пропустити повз вуха, коли вона, гортаючи улюблений журнал, буде захоплюватися «просто супер сукнею з гусик і якірцями», знайти той самий журнал, знайти те саме плаття і відправити його дівчині хоч за допомогою DHL – складно, але можна. * Коротше, включай фантазію і будь готовий трохи полегшити кредитку. Вчинки подібного калібру тарифікуються жінками абсолютно особливим чином.

* До речі сказати, епізод з сукнею – реальний випадок з історії моїх хороших друзів, які більше року змушені були прожити в різних містах. За конфіденційним відгуками жіночої сторони, цей волаючий романтичний вчинок бойфренда зробив її несприйнятливою до залицянь якогось залітного красеня, який наполегливо кружляв навколо неї, бажаючи скористатися ситуацією і вимушеним самотністю дівиці.

6. Використовуйте будь-яку можливість, щоб побачитися

чутки про те, що жінки люблять переважно вухами, сильно перебільшені. Тому так, доведеться помотаться. Заплановані візити. Спонтанні зривання один до одного буквально на день. Зустрічі на нейтральній території десь посередині. Нескінченні вокзали, аеропорти і зали очікування. Без цього не обійтися ніяк.

Ні? Можете спокійно обійтися? Тоді, схоже, це вже зовсім інша історія.

Джерело: mhealth.ru

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register