А що, якщо у твоєї дівчини є дитина? Головні правила спілкування

Жінка, яка виховує дитину в поодинці, сьогодні чи не найбільше поширене і буденне явище, ніж повністю укомплектована сімя. Як побудувати з нею стосунки?

Женщина и ребенок

Повір, немає нічого екстраудівітельного, якщо твоя нова знайома виявиться дівчиною формату «+1». Їх дійсно багато. І наявність дитини, природно, не робить їх секс-непридатними. Наприклад, моя особиста статистика така: серед знайомих дівчат майже третина розлучена і має потомство.

При цьому вони ні на карєру, ні на себе не забили, прекрасно виглядають, жваво цікавляться чоловіками, а не тільки підгузками і присипками .

У той же самий час є хлопці, які, дізнавшись про наявність потомства, миттєво вирішують: «Неїї, ну на фіг!» – і розчиняються в ночі. Але тих, хто не проти продовжити знайомство, але й гадки не має, як це зробити, за моїми персональним відчуттям, набагато більше. Для них я вирішила сформулювати правила спілкування з матерями-одинаками (або «самостійними мамами»). Якісь, ймовірно, не надто очевидні правила – інакше, питається, з чого б чоловіки їх так часто порушували?

1. Чи не парся, що тебе неодмінно хочуть уярмити

Якщо ти думаєш, що головна мета всіх жінок, які виховують дитину в дві руки, – скоріше знайти собі нового чоловіка і за сумісництвом нового папу дитинці, то ти в переважній більшості випадків помиляєшся. Зрозуміло, в природі зустрічаються дівчата, які відчувають себе без постійного чоловіки так, немов залишилися без ноги або руки. Але їх не так вже й багато, а пунктик на заміжжя стає очевидним після першого ж побачення. Більшість розлучених дівчат заробили собі стійку алергію на загси, кільця, ляльок на капоті і інші матримоніальні забави. Інші просто обережні (і правильно роблять), вважаючи за краще не поспішати.

Проведений мною мікроопрос серед жінок формату «+1» показав, що вони спочатку знайомляться з чоловіками в основному заради двох цілей: 1) сексу, 2) можливості хоч ненадовго відключитися від сімейних справ. Тобто їм в першу чергу потрібен не чоловік і батько, а впевнено стоїть член і можливість поговорити про що-небудь, крім кольору дитячих какашок. Так що я б на твоєму місці відразу постаралася позбутися параноїдального страху, що тебе будь-що-будь хочуть уярмити і позбавити волі. Кажуть, це негативно позначається на потенції – що, погодься, було б дуже недоречно.

2. Чіткіше формулюй свої плани на життя і на неї

Якщо не має наміру вплутуватися ні в що довгограюче і зобовязує, а просто шукаєш розваг – так і кажи. А чи не прикидайся породистим принцом на парнокопитних, аби скоріше побачити дівчину з задертими до вух ногами.

І звичайних, не обтяжених потомством громадянок не варто вводити в оману щодо серйозності своїх намірів. А жінок з дітьми – тим більше. Якщо не заради дівчини (що, взагалі-то, було б благородно і по-чоловічому), так хоча б з чоловічої солідарності – тобто заради своїх побратимів, з якими вона буде зустрічатися після тебе. Її віра в чоловіків і без того зазнала серйозного випробування. Чи не псуй собі карму, не роби її ще більш цинічною, невротичної і підозрілою персоною, ніж вона, ймовірно, вже є.

3. Поважай її час

Жінка з дитиною – істота режимне. Кожен її день розписаний похвилинно. І, повір мені на слово, їй потрібно добре попрацювати, щоб викроїти час на побачення, а перед зустріччю встигнути заскочити до косметолога або хоча б вичесати з зачіски манну кашу.

Поважай її зусилля і час. Домовилися побачитися в середу в 6 вечора – розбийся в коржик, але стань вчасно. Домовилися, що о 9 годині вона залізно повинна зануритися в таксі і відбути в бік будинку, – не намагайся схилити її до «ще одному разок на доріжку». Якщо звичайні жінки цінують в кавалерів спонтанність і поривчастість, то жінка з дітьми – елементарну пунктуальність і обовязковість.

4. Не наполягай на знайомстві з дитиною

Йдеться про ситуації, коли ти не гориш бажанням зустрічатися фейс-ту-фейс з дитинкою. Але ніби як треба, належить, прийнято – якщо вже зустрічі з його мамою носять систематичний характер. Ні і ще раз ні!

Між хлопцем, який намалювався в житті дитини просто тому, що «так треба», і тим, хто заради загального спокою вважав за краще триматися осторонь, жінки формату «+1» голосують за другого . До тих пір, поки дитинка не знає про твоє існування (а рідкісна мама стане доповідати маленькій дитині, що пішла на побачення з дядьком Пашею, який начебто нічого, симпатичний), вона не задає питань. А розведені дівчата не дадуть збрехати: не так страшно відсутність чоловіка в домі, як питання, куди він подівся і коли вони вже підуть всією сімєю в зоопарк.

5. Не вчи її бути матірю

Чи не твого розуму справа, з ким вона залишила дитину, щоб злетіти з тобою в ніч. Не потрібні їй твої поради, що відпочивати з дітьми краще не в Туреччині, а на Тенеріфе, де клімат мякше, а вода чистіша. І повір, вона прекрасно обійдеться без твоїх умовиводів про користь щеплень і небезпеки спільного сну (якщо, звичайно, ти не професійний педіатр – та й то не факт, що тебе не попросять заткнутися).

Якими б благими намірами ти ні керувався, все сказане буде сприйнято в багнети (бо воно напевно буде йти врозріз з її власною думкою). Мамство і все, що стосується виховання і забезпечення безпеки дитини, – це її і тільки її територія. І, відчуваючи, що хтось на цю територію зазіхає, навіть сама лагідна і зговірлива людська самка зазвичай перетворюється на розлюченого дикобраза. Плюс у неї напевно в памяті миттєво будуть спливати подібні розмови з екс-чоловіком (які і зміцнили бажання пари розлучитися), що вашим відносинам також на користь не піде.

6. Не лізь в її відносини з батьком дитини

За старовинної жіночої традиції до колишнім чоловікам прийнято випробовувати цілий комплекс вкрай суперечливих емоцій. Це і гіркоту (рідкісне розставання обходиться без неї), і сентиментальне «ми ж не чужі люди», і образа за дитину. Додай до цього аліменти, загальну житлову площу і масу інших напружених комунально-господарських аспектів – і ти отримаєш біса заплутану історію, в яку безпечніше не потикатися.

Неважливо, що ти скажеш, вислухавши чергову жалісливу історію ( «Ну і урод ж твій колишній »або« Будь-який нормальний мужик зробив би на його місці так само »), можу заприсягтися – це потім зіграє проти тебе. Зрозуміло, легше сказати, ніж зробити. Тому що дівчина неминуче буде занурювати тебе в подробиці їх непростих відносин. Тому розумніше відразу відрепетирувати нейтрально-доброзичливе вираз обличчя, навчитися кивати і майстерно переводити тему. Чим рідше привид колишнього чоловіка буде відвідувати ваші побачення – тим простіше і приємніше у вас складуться відносини.

Джерело: mhealth.ru

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register