А що якщо твоя дівчина – зірка: 4 правила життя зі знаменитістю

Тебе запросили на закриту вечірку для солідних панів, і тут, дефілюючи з келихом, ви зустрілися очима. Вона – зірка, про неї мріють всі. Але тут щось трапилося: ненавязлива розмова про Шопенгауер і обмін досвідом відпочинку в Таїланді, пара незручних пауз, через кілька днів – вечеря, і ось ви прокидаєтеся разом, як Данило Багров з Салтикової в «Брате-2».

А что если твоя девушка звезда?

Однак через пару тижнів духопідємне сексу і зльоту самооцінки слід неминуче сумнів в правильності вибору і твоєї готовності до такого роду пригоди. Півбіди, якщо вона зірка суто богемної тусовки. А як бути, якщо вона на всіх обкладинках, а хтиві кіномани тільки і чекають, коли в наступному своєму фільмі вона вийде голою до холодильника?

1. Перше правило: ні в якому разі не занурюватися в роздуми про нездоланність мезальянсу, надай це громадській думці: повір, за розмовами «що вона в ньому знайшла» точно не заіржавіє. Навіть якщо вони абсолютно справедливі, ти все одно будеш виглядати нерозумно і шкода – в кінці кінців, про те, що для відповідності такій жінці тобі не вистачає кубиків на животі і пари нулів в зарплаті, треба було думати раніше. Тепер – тільки вперед, до тих же нулях і кубів, якщо завгодно. Просто зясуй, що якби твоєї супутниці був потрібен Девід Бекхем, то, швидше за все, він би у неї вже був.

2. У людському житті – як в світовій літературі – є досить обмежене число сюжетів. Привітай себе: ти вбудувався в певну традицію, і ти в хорошій компанії, в усі часи траплялося, що перші красуні з червоних доріжок воліли простих хлопців, як ти і я, – згадаємо Енн Хетеуей, наприклад. Це особливе задоволення – бути просто чоловіком і відчувати свою потрібність саме в цій якості.

3. Подумай про те, що стало гарантом вашого союзу – крім звеселяючих шампанських бульбашок. Якщо роман триває, які не залишившись в рамках помилок однієї ночі, то, мабуть, в тебе є саме те, що їй потрібно, – і це точно не ниття про те, що ти їй не пара. Як співав Валерій Шотаєвич Меладзе, дівчатам з вищого суспільства буває важко знайти не те що чоловіка, але і друзів. Відпрацювавши під софітами і захопленими поглядами, їй хочеться відчути себе звичайною жінкою, яку люблять не за дорогий макіяж і знову-таки здатність оголюватися перед камерою (до речі, навчися не влаштовувати з цього приводу сцен, робота така), а милий характер, звичку ходити по дому в треніках і сльози під «Титанік». 

Може статися – а швидше за все, так і є, ми перевіряли, – що в побуті діва виявить і інші несподівані пристрасті начебто схильності до поїдання чіпсів перед сном або питва Red Bull. Не поспішай обурюватися і вже точно не роби цього вголос. Погодься, людські прояви людей з білбордів – це в першу чергу неймовірно зворушливо.

4. Подумай про те, що такий роман – виклик, якого в твоєму житті ще не було. Чи не сприймай необхідність відповідати обраниці як тяжку ношу, відчуй в ній драйв (особливо якщо вона сама нічого від тебе не вимагає). Ти швидко побачиш, що сильна і незалежна жінка далеко не завжди виявляється стервом. Навіть навпаки – часто саме такі дами змушують нас акуратніше стригти бороду і взагалі кілька ретельніше піклуватися про себе.

Ну а дисципліна в таких простих питаннях може і зовсім надати чарівний мотивуючий ефект. Замість того щоб докоряти долі за несправедливість, подумай про те, що зараз саме той момент, щоб реалізувати свої забуті вже амбіції. Подумай про те, чи не настав час випрямити спину і змінити роботу, на якій ти спокійно животіти останні пять років. Може бути, зараз саме той момент, коли треба запустити свою справу, зняти кіно, написати книжку, стати, нарешті, самому зіркою.

Джерело: mhealth.ru

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register