А що, якщо твоя дівчина – незаймана: як все не зіпсувати

Черговий міжстатевій парадокс: на словах чоловіки цінують у жінках незіпсованість і чистоту, але перспектива стати першим у дівчини часто породжує більше запитань і сумнівів, ніж радості й ентузіазму. Підготувати тебе до позбавлення партнерки від невинності взялася Аріна Вінтовкіна.

Как вести себя с девственницей

Експерт: Євген Кульгавчук, лікар-сексолог, психотерапевт, психіатр, президент Професійної обєднання лікарів-сексологів.

Не дуже хороша ідея №1:

Відмовитися від покладеної на тебе місії

Прийнято вважати, що позбавлення дівчини невинності – процедура відповідальна і аби кому її зазвичай не довіряють. Мовляв, для цього неодмінно повинні бути довгограючі стосунки і мало не нотаріально завірена розписка, що згодом кавалер готовий одружитися. Ймовірно, це, а також перспектива виявити того ж вечора на порозі свого маєтку сердитого батька збезчещеною дівиці і дюжину її похмурих братів змушує деяких чоловіків з обережністю ставитися до незайманим. Аж до того, що часом хлопці екстрено залишають поле бою, навіть не спробувавши здійснити визначене.

Теоретично ти, звичайно, має право розпоряджатися своїм членом на власний розсуд. І навряд чи хтось має право засуджувати тебе, якщо ти не захочеш звязуватися з невинної дівчиною, усвідомивши, що морально або фізично не готовий до таких складнощів. Але коли ти будеш зважувати всі за і проти, май, будь ласка, на увазі, що відмова – це майже завжди удар по жіночій самооцінці і прабатько шкідницьких комплексів і загонів. Дівчина може почати сприймати свою невинність як якийсь фатальний вада типу третього соска або целюліту на колінах, який нібито робить її абсолютно сексонепрігодной. І якщо ти боїшся перш за все, що не покажеш високий клас в ліжку з дівчиною, то повір мені на слово: в першу чергу в інтересах жінки не бути відкинутою на самому початку сходження на еротичний Олімп.

«Мені тоді було 17. Ігорю – років на 6 більше. Ми зустрічалися трохи більше місяця, і я якось відразу внутрішньо зрозуміла, що хочу в перший раз зайнятися сексом саме з цією людиною. Було в ньому щось таке … що вабить. При цьому я не дуже уявляла, як дати йому зрозуміти, що я ще дівчинка, і чи потрібно це робити взагалі? Не те щоб приховувала. Просто не виявилося слушної нагоди.

І ось, значить, ми в ліжку. Ласки, поцілунки. Все ніби йде як треба. І тут я тихенько кажу: «Тільки, будь ласка, акуратніше. У мене ще цього жодного разу не було ». Ігор відреагував так, немов я повідомила йому, що, взагалі-то, насправді я мужик. Буквально вистрибнув з ліжка і тут же почав одягатися. Твердив щось про те, що нібито не готовий, не має права і взагалі не візьме гріх на душу. А потім взяв і пішов. Кому-то, може, його вчинок і здався б проявом благородства. Але мені було прикро до сліз! В результаті невинності я позбулася в 22 роки з однокурсником, з яким ми толком навіть і не зустрічалися. Просто напилися і переспали. А коли він зрозумів, що саме сталося, було вже пізно ». 

Іра, 27 років

Гарна ідея:

Дозволити їй вибирати і вирішувати самій

«Етапи психосексуального розвитку мають на увазі платонічний, еротичний і вже на їх фундаменті сексуальний компонент, – теоретизує Євген Кульгавчук. – Тому для сексуального здоровя жінки краще, якщо вона втрачає цноту з коханою людиною, а не анонімним дефлоратор ». Так що так, ніхто тебе не стане критикувати, якщо ти відмовишся зривати бутон невинності дівчини, з якою ви познайомилися дві години тому в клубі. Інша справа, коли ви зустрічаєтеся якийсь час, симпатизуєте один одному, нехай і не маючи амбітних планів разом зустріти пенсію і Паркінсона. Чому б, питається, і немає?

З власного досвіду можу сказати, що сучасні дівчата – народ прагматичний і емансипований. І багато хто з них відносяться до втрати невинності як до здачі ЄДІ: відповідально, хвилююче, але через це потрібно пройти. Тому найчастіше головна вимога до кандидата на роль дефлоратора – щоб подобався, викликав довіру і був досвідченим. Саме це (а не запевнення в любові до гробу і батечка благословення) часто стає необхідним і достатнім мінімумом. Якщо ти сам не вважаєш себе ідеальним претендентом на роль першопрохідника, ніщо не заважає їй вважати тебе таким.

Примітка для дівчат

Є одна умова до пункту 1: про те, що ти невинна і готова розлучитися з цим багажем, хлопцю слід повідомити ще до того, як він стягне з тебе труси. Зрештою, це форма ввічливості. Як відомо, стандартна реакція мужиків на раптовий стрес: «Бий або біжи». Уяви – хлопець збирався відтягнутися на дискотеці з пивком (читай: перепихнуться з симпатичною панянкою), а виявився на олімпійському льоду, навколо – фінал змагань, і йому треба виконати довільну програму. А він-то і на ковзанах жодного разу не стояв (читай: жодного разу не був з дівчиною). Будь-хто втік – просто від несподіванки.

Не дуже хороша ідея №2:

Умовляти і розводити

А є й ті, хто щиро вважає, що сама, по власної волі, незаймана ні в якому разі не погодиться розлучитися з настільки цінним аксесуаром. Тому, мовляв, завдання справжнього домінантного самця – наполягати, вмовляти, розводити і всіляко підштовхувати дівчат до дорослого життя. Такі стурбовані орангутанги часом не гребують спекулювати на хорошому до себе ставлення. Мовляв, «якщо любиш – віддайся», «ти ж знаєш, що чоловікам це потрібно», «ну що ти ведеш себе як Дінамщици» (це, до речі, дослівні цитати одного особливо завзятого претендента конкретно на мою невинність).

Скажу як є: мати справу з товаришами, які намагаються за будь-якої можливості залізти тобі в труси, не беручи до уваги, що ти, можливо, ще не готова, чертовски утомливо, неприємно і взагалі принизливо. Дівчина неминуче починає відчувати себе оленяти Бембі, загнаним в кут зграєю голодних вовків. І чим більше чоловік наполягає, тим зазвичай активніше потенційна партнерка пручається. А ті, хто здається, відчувають себе жертвами, що може спочатку поставити невірний тон всій подальшій сексуального життя жінки.

«До Саші я зустрічалася з однокласником, який, як і я, був незайманим. Він постійно умовляв мене зробити це, просив, а часом навіть тиснув на жалість. Типу того, що всі його друзі вже «так», а він все ще «ні». І чим більше він нив, тим противнее мені ставало. У підсумку ми розлучилися, про що я, памятається, анітрохи не шкодувала.

З Сашею – моїм першим чоловіком – мені, прямо скажемо, пощастило. Він був сильно старше. Мої 17 проти його 28 років. Зрілий, розуміє дядько, який так прямо і сказав: «Коли вирішиш, сама дай мені знати, що готова залишитися на ніч». Хоча це не завадило нам цілуватися годинами і займатися петтингом. При цьому він ніколи не підштовхував мене до сексу і не скаржився на те, що у нього вже яйця болять, а я ніяк не намагаюся полегшити його становище. А коли я нарешті зважилася, то просто написала Саші СМС: «Хочу залишитися в тебе сьогодні на ніч». Забавно, що він ще уточнив: «А ти впевнена? :)» І зрозуміло, в нашу першу ніч він постарався по повній: свічки, шампанське, був дуже ласкавим і акуратним. Коротше, ідеальний сценарій. Всім би такий перший раз ». 

Даша, 25 років

Гарна ідея:

порепетирували

В ідеалі ви вперше повинні побачити один одного без трусів не в день прощання з невинністю, а кількома епізодами раніше. «Коханці повинні мати можливість звикнути один до одного і в області статевих органів, – пояснює Кульгавчук. – Наприклад, це може відбуватися у вигляді гри з полувведеніем головки статевого члена або доведення дівчини до оргазму за допомогою кліторальний стимуляції ».

З приводу ігор з полувведеніем – будь обережніше. По-перше, дівоча пліва зазвичай розташовується на глибині 1-3 сантиметрів, так що є шанс не розрахувати ступінь занурення. І тоді генеральна репетиція обернеться повноцінної премєрою. По-друге, діви – народ часто недовірливий і полохливий. Надто енергійні маніпуляції в області паху можуть бути сприйняті як спроба нишком зайнятися з нею справжнім сексом. Так що, побачивши тінь тривоги на чолі дівчата, які не полінуйся дати зрозуміти партнерці, що немає, ти нічого такого не замислив і повністю себе контролюєш, а просто хочеш зробити їй приємно і помилуватися її грудьми без ліфчика.

До речі, компліменти, адресовані інтимним областям, – обовязковий елемент підготовчого етапу. Не виключено, що ти станеш першим чоловіком, якому доведеться побачити дівчину голою (її гінеколог і фізрук не береться до уваги). І з твого боку було б дуже мило і доречно розповісти про те, як вона запаморочливо гарна і сексуальна, щоб панянка не парілась хоча б на цей рахунок, коли ви перейдете до злягання.

«Першим у мене був хлопець, з яким ми до цього зустрічалися десь півроку. Притому що у нього вже був досвід по цій частині, він великодушно вирішив почекати, поки я «дозрілому». Начитавшись страшилок в інтернеті, я подумки готувалася, що кровищи буде як після порожнинної операції. Він, мабуть, чекав приблизно того ж.

Тому, коли все нарешті сталося, а простирадла так і залишилися чистими, юнак був явно збентежений і, по-моєму, навіть ображений. По крайней мере, він не посоромився уточнити, а чи точно він у мене перший? Я дівчина горда, виправдовуватися не стала. До того ж я дійсно поняття не мала, як розвіяти його підозри. Тому постаралася якнайшвидше відчалити додому. Увечері того ж дня на нижній білизні виявилися якісь рожеві виділення. Але мені здалося дивним бігти до хлопця і розмахувати перед ним трусами з доказами, аби він не вважав мене брехухою ».

Інга, 21 рік

Не дуже хороша ідея №3:

Готуватися до страшного

У колективному несвідомому міцно засів шкідницький стереотип, що усунення дівочої пліви неодмінно має супроводжуватися страшними муками і кровопотерями з боку жінки. Не здивуюся, якщо зясується, що подібні міфи поширює якась анонімна секта антісексуалов, члени якої мріють змусити людство в принципі відмовитися від інтимної близькості і ввести моду на розмноження брунькуванням. Вірити таким міфам, морочитися на них і заздалегідь налаштовуватися на те, що все буде важко, довго і зі сльозами, – майже гарантовано приректи себе на все перераховане вище.

По-перше, тому що твоя нервозність неодмінно передасться партнерці, яка і без того неспокійна. І замість того щоб розслабитися і отримувати належне їй задоволення, вона почне стрессовать, зажиматься, в результаті чого вам обом буде складніше. «Потрібні позитивні, а не тривожні асоціації, – коментує сексолог. – Крім того, високий ступінь збудження дівчини в прелюдії забезпечить викид ендорфінів, які самі по собі є болезаспокійливими засобами ».

По-друге, очікування гіршого може драматично позначитися на тому, наскільки впевнено стоятиме твоє знаряддя любові. А дефлоріровать дівчину млявим членом – все одно, що чистити вуха вареної макарониною. «Важливо розуміти, що вимоги до ерекції в цей момент кілька підвищені», – нагадує експерт Кульгавчук. 

Гарна ідея:

Памятати про те, що процес може і не припускати будь-якого дискомфорту

Жінки відрізняються один від одного не тільки овалом особи і формою мочок вух, але і будовою дівочої пліви. І навіть у досвідчених дефлоратор чи виявляться в колекції дві ідентичні історії позбавлення невинності.

Кажуть, найпростіший спосіб позбутися страху – це поглянути йому в обличчя. Тому пропоную зробити невеличку екскурсію в надра жіночого тіла. Отже, сам по собі гимен (так на жаргоні людей в білих халатах називається дівоча пліва) складається з сполучної тканини, в яку вплетені мязові волокна, кровоносні судини і нервові закінчення. Чим більше нервових закінчень, тим більше мученицькі виразу обличчя будуватиме партнерка. А від кількості кровоносних судин, відповідно, залежить, відчуєш ти себе в ролі Ганнібала Лектера чи ні. Як Підбадьорені можу сказати, що перешкода, яке буде стояти у тебе на шляху, майже ніколи не є цельнокроений предмет. Зазвичай в дівочої пліви ще до твого втручання є одне або кілька отворів. Їх кількість і діаметр теж питання жіночої анатомічної індивідуальності і твого везіння.

На жаль, як ми всі розуміємо, визначити на око, яким саме типом гімена укомплектована дівчина, не представляється можливим. Так що це завжди лотерея. Але при цьому є шанс зірвати джекпот: так, чоловікам з чистою, як сльоза немовляти, кармою дістаються дівчата, у яких в принципі відсутня дівоча пліва. Так, і такі нечасто, але все ж зустрічаються в природі. «Аплазія гімена – явище досить рідкісне. Приблизно один випадок на 1000 », – уточнює сексолог.

Але було б неправильним сказати, що все залежить виключно від Девушкину комплектації. «На високого ступеня збудження і при хорошій тактиці з боку чоловіка половина жінок може майже і не помітити, як сталася дефлорація», – зазначає Євген Кульгавчук.

Не дуже хороша ідея №4:

Занадто поспішати або, навпаки, зволікати

Позбавляти дівчину невинності не те ж саме, що видирати хворий зуб ( «ривок – іскри з очей – сплюньте в раковину»). І в своїх мемуарах жінки, яких в їх першу ніч обділили прелюдією, напевно висловляться про сексуальне дебюті критично – можливо, навіть матом. «Грубість, біль можуть привести до сексуальних розладів у жінки, – попереджає сексолог Кульгавчук, – від аверсії до аноргазмії і вагинизма. А ніжність, турбота, довіра, безумовно, окриляють і розкривають жінку ». Май на увазі, що посткоїтальний поцілунок в лоб і підбадьорливе «Ти молодець, навіть не плакала» проявами турботи не вважаються.

Інша крайність – просуватися ліліпутськими кроками, вводячи член поступово і попутно коментуючи при цьому кожен свій рух. Наскільки я можу судити, всі ці «Я поруч. Я на порозі. Я ввійшов. Просуваюсь далі і так далі »чоловіки вимовляють з кращих спонукань – щоб партнерка менше нервувала, отримавши вичерпну інформацію про механіку того, що відбувається. Але на практиці ти швидше добєшся прямо протилежного ефекту. Дівчина може сприйняти твою балаканину як ознака невпевненості. Мовляв, ти сам не особливо розумієш, що твориш, і потайки підглядаєш в конспект. Та й напруга, наростаюче з кожним подоланим тобою сантиметром, змусить партнерку відчути себе Юрієм Гагаріним на борту космічного корабля «Восток».

І якщо вже ми заговорили про неналежну поведінку, то повідомляти про те, що ти готовий зробити ривок і ось буквально зараз настане момент істини, я б на твоєму місці теж не стала. Почувши «Увага, входжу!», Герлфренд подумає: «Ой, мамочки!» – мимоволі стиснеться і перетвориться в один суцільний клубок нервів.

«Теоретично я була не проти переспати з Вадимом. Але воліла б зробити це в більш відповідному місці, а не в гуртожитку, куди ми прийшли типу «попити чаю і зігрітися». Запах брудних шкарпеток і Доширак, продавлений матрац – коротше, та ще романтика. При цьому Вадим безупинно жартував – мабуть, намагаючись мене морально підтримати. Але гумор був абсолютно тупий. Сказати переляканої дівчини: «Та не бійся ти. Солдат дитину не образить »- це як, нормально взагалі? А потім в двері почав ломитися його сусід з криками «Ну що ви там, довго ще?» І «Вадос, поднажмі!» – і мої мрії про незабутню першої ночі остаточно випарувалися ».

Віра, 31 рік

Гарна ідея:

Все продумати і передбачити

Імпровізація хороша при вступі до театрального інституту, а дефлорації все ж краще планувати і готувати заздалегідь. Буде непогано, якщо місцем дії стане не сходовий майданчик або заднє сидіння авто, а все-таки нормальна людська квартира, де є ліжко і душ і куди НЕ нагряне ніхто зайвий в найвідповідальніший момент. Це з віком і досвідом жінки починають гнатися за екстримом і новизною, а в перший раз нам потрібно, щоб все було цивілізовано і по можливості красиво. 

Крім того, запасись лубрікантом. У незайманих природне мастило виділяється в гомеопатичних дозах, а сухість вам абсолютно ні до чого. Проблеми з ковзанням можуть обернутися микротравмами на слизовій і додатковими неприємними відчуттями, ніяк не повязаними безпосередньо з розривом дівочої пліви. Засоби контрацепції – вони теж на твоїй совісті. І мозок повинен був підказати тобі: Не довіряй вигадкам про те, що в перший раз завагітніти не можна. Можна, ще й як! Презерватив (оптимальний варіант, тільки не забудь хлюпнути на нього побільше мастила) або сперміцидниє креми і гелі (забезпечують додаткове ковзання, але не вирішують питання ЗПСШ) зобовязані в потрібний момент зявитися на авансцені.

Попередні ласки, поцілунки, тактильні і словесні ніжності – словом, весь комплекс розігрівальних заходів повинен бути відпрацьований тобою без натяку на халтуру. Як ми всі памятаємо, суть і сенс усіх цих ходінь навкруги, щоб партнерка була максимально збуджена і мінімально фрустрирована. Коли дівчина дійде до потрібної кондиції, просто направ своє Стінобитне знаряддя в епіцентр подій. Рукою направ, щоб точно не потрапити куди-небудь зовсім не туди, що у випадку з невинної дівчиною, у якої все вузько і невідповідно, і в звязку з загальною сумбурно, що відбувається – цілком реалістичний сценарій. Впершись у щось щільне і не особливо гостинне (це і буде дівоча пліва), рішуче, одним рухом прослизну всередину. Подолавши найважливіший рубіж, акуратненько просувайся далі, намагаючись під час фрикций зайвий раз не виринати з партнерки. 

З приводу оптимальної пози, в якій слід перетворювати дівчат в жінок, мені доводилося чути різні думки. Хтось вважає, що в колінно-ліктьовий відкривається максимальний огляд, а значить, менше шансів випадково потрапити куди-небудь мимо. Інші агітують за «наїзниці» – нібито дівчина може контролювати глибину занурення і командувати парадом. Але якщо хочеш знати мою думку, то перша конфігурація психологічно не особливо комфортна для недосвідченої дівчини (асоціації з представниками тваринного світу неминучі). А поза «жінка зверху» надто зобовязує: дівчина тільки вступає в сексуальне життя, можна сказати, ще тупцює в парадному, а ти вішаєш на неї відповідальність за вдалий результат операції.

«Найкраще підійде гінекологічне положення», – вважає сексолог Кульгавчук, що слід розуміти як заклик прийняти місіонерську позу. Тут тобі і огляд, і контроль за тим, що відбувається, і можливість притримати партнерку за стегна або для більшого комфорту підсунути їй під попу маленьку подушечку або збірку віршів Ахматової. Крім того, будучи зверху, ти опинишся в безпосередній близькості від її особи і точно не пропустиш момент, коли вона скомандує: «Стоп! Я передумала! »- або, навпаки, вибухне сльозами вдячності і полегшення.

Джерело: mhealth.ru

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register