5 ситуацій, в яких ти точно можеш розраховувати на секс

В теорії жінки прискіпливо ставляться до вибору партнерів для сексу. Але на практиці виходить, що в їх ліжках регулярно опиняються «не ті хлопці», яким банально перепадає в силу, так би мовити, обставин. Що це за обставини? Аріна Вінтовкіна обговорила це питання зі своїми сестрами по гендеру і готова поділитися цінною інформацією з тобою.
1. Вона відчуває почуття безпорадності

Ви думаєте, звідки всі ці історії про секс розкішних жінок з зачуханние сантехниками або електриками? Справа не в нудьзі або бажанні дізнатися, як низько ти можеш упасти. А в почутті безпорадності! Знали б хлопці, якими легкодоступними і уразливими стають жінки в момент, коли самі не можуть впоратися з якимось механізмом & hellip, Коли у мене з автомобілем проблеми, я так хвилююсь від того, що взагалі в цьому не Петров, що готова не замислюючись дати тому лицареві, який забере в мене зламану машину, а поверне на ходу.

Висновок: Не всі, звичайно, так буквально. І не кожна поставлена ​​запаска обертається відмінним подячним сексом на задньому сидінні тієї ж реанімованої машини. Але подібна господарська ініціатива з боку чоловіка, як не крути, відмінний фон для знайомства і подальшого зближення. Тому в будь-якому випадку буде не зайвим призвичаїтися робити щось своїми руками: лагодити змішувачі, вішати полки, заводити затихлі машини та ін. Головне не приховуй своїх умінь і частіше пропонуй дівчатам допомогу. Рукатий чоловік, який опинився в потрібному місці в потрібний час, без сексу точно не залишиться.

2. Вона відчуває почуття жалості до себе

«Мене тричі вели категорично« не мого »типи з« бару для невдах ». Хоча я зовсім недавно дізналася, що він так називається і що хлопці спеціально туди ходять в пошуках «легкої здобичі». Якщо в двох словах, то суть ось у чому. Ми з подругами вбиралися, висувалися в клуб і натикалися на вході на лютий фейс-контроль, який заявляв, що сьогодні «Вхід тільки за клубними картками». Облом? Ще який! Але не додому ж їхати, коли ти в нових туфлях і налаштувалася на пригоди? Ось ми і відправлялися в бар простіше, який знаходився двері в двері з тим найкрутішим закладом (власне, «бар для невдах»), відчуваючи себе при цьому, прямо скажемо, не королевами. І тамтешні хлопці брали нас буквально тепленькими ».

Висновок: «Королева у вигнанні» (тобто дівчина, у якої в силу обставин злегка зїхала корона) апріорі більш нерозбірлива і згідлива. І замість того, щоб усіма правдами і неправдами ломитися в круті закладу і підкочувати до високостатусним дівчатам, намагаючись конкурувати з принцами Монако, завжди можна відправитися в «клуб / бар для невдах» по-сусідству. Але не в якості невдахи, а в ролі того, хто складе компанію дівчатам, яких забракував фейс-контроль або проігнорував черговий спадкоємець престолу.

3. Вона відчуває почуття жалості до тебе

«Мене якось хлопець взяв на жалість. Спочатку розповідав про колишню, що ось вона і давала йому тільки у свята, і змінювала, а потім кинула його. Ну, я про себе співчувала йому, але на постіль не розлучалася. А потім він видав, що секс у нього останній раз був пять років тому, коли дружина від нього пішла, і тут я подумала: «Ну що мені, жалко, чи що? У хлопця і так життя не мед ». Ну і переспала з ним, так би мовити, на благодійних засадах ».

Висновок: Жінки – народ жалісливий і чуйний. І як правило, якщо у нас немає більш важливих і цікавих справ, ми не станемо гнати від себе страждає типу. Тому, якщо раптом у тебе трапилася якась особиста трагедія, сміливо йди з нею в люди! Твою сумну історію запросто можна конвертувати в секс з дівчиною, яка вислухає і пошкодує.

4. Жіноче суперництво

«Був у мене приятель. Я, якщо чесно, ніколи не сприймала його як потенційного коханця. У теорії – ми дружили. Але при цьому він завжди давав зрозуміти, що сохне по мені. А я великодушно приймала його залицяння. І ось ми на якийсь тусовці. І я дивлюся, що він клеїться до якоїсь дівчини, а на мене – нуль уваги. Чого він раніше собі ніколи не дозволяв! І так мені раптом прикро стало, що мій залицяльник виявився не моїм шанувальником, а чиїмось чужим! Коротше, я того вечора з принципу його відбила і затягла в ліжко ».

Висновок: Мабуть, один з небагатьох по-справжньому дієвих способів хоч на деякий час покинути френд-зону – переметнутися в стан ворога (тобто до іншої дівчини) і зіграти на собственническом інстинкті тієї королевишна, яка звикла тебе бачити в ролі пажа.

5. Романтичний привід

«Я не знаю, в чому тут прикол. Але в якому б поганому і антіромантічном настрої я не прийшла на весілля, до кінця вечора я перетворююся на диснеївську принцесу, що чекає принца. Так можна і не принца, а кого завгодно – аби не їхати додому на самоті. З близько 10 весіль, на яких я була, в 7 випадках я відправлялася з святкування не одна. І хлопці при цьому були абсолютно «не мого рівня». А останнім часом подруги взяли моду влаштовувати дівич-вечори – тобто напередодні весілля відправлятися бабської компанією потусити. Чи не в стриптиз-клуб, а просто в якийсь звичайний бар або клуб. Неможливо передати, що за порочна атмосфера панує на подібних збіговиськах. Але дівчата – і я сама – просто як з ланцюга зриваються. Після останнього дівич-вечора, на якому мені довелося бути, я зняла офіціанта. Сама йому трохи в труси не лізла, хоча юнак був далеко не Аполлон і сильно молодший за мене ».

Висновок: Про те, як на дівчат діють весілля кращих подруг, відомо багатьом. І в контексті даного заходу твоя задача – не напиватися раніше всіх (і мати при собі презервативи). Але якщо запрошення на весілля ще потрібно отримати, то шанс нарватися на дівич-вечір є у кожного, хто в пятницю ввечері влаштовує рейд по барах. Бачиш компанію дівчат, одна з яких в імпровізованій фаті, а решта сміються так, що посуд в барі починає лопатися? Не гальмуй! Після першої пари пляшок шампанського подружок без пяти хвилин нареченої неминуче потягне на пригоди. І в твоїх інтересах – бути в полі їхнього зору.

Джерело: mhealth.ru

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register