5 найбрудніших місць для сексу з точки зору мікробіолога

Можеш не заздрити своїм друзям, які розповідають байки про те, як вони займалися сексом в найнеймовірніших місцях, – їм же гірше.

Як і у будь-якого чоловіка, у тебе напевно є приблизний список неймовірних просторів, де ти хотів би зайнятися сексом. Якщо так воно і є, то можеш сміливо викреслювати з нього всі громадські місця. Люди, що там були до тебе, швидше за все, залишили бактерії, які запросто можуть потрапити на незахищені ділянки твого тіла. Ми попросили мікробіолога з Університету штату Арізона Чарлза Герба назвати пять місць, де сексом краще не займатися.

Туалет в літаку

Як каже Герба, ці тісні кабінки коштують на першому місці в списку найбільш забруднених місць для сексу. «У проміжку між прибиранням туалетом в літаку можуть користуватися близько 70 осіб, і далеко не всі вони ретельно миють руки». Не дивно, що там майже на всіх площинах може бути присутнім кишкова паличка. Так що подумай, чи так для тебе важливий вступ в клуб займалися сексом на висоті 11 000 метрів.

Роздягальня в спортзалі

У цьому приміщенні створені практично ідеальні умови для розмноження бактерій. Там навіть ходити босоніж не рекомендується, а вже займатися сексом – тим більше.

Кінотеатр

Якщо липкий від пролитої газованої води і пива стать не відлякує тебе, професор Герба попереджає, що сидіння і підлокітники в кінотеатрах чистять досить рідко. Більш того, аналіз пилу, зібраної з меблів одного з кінозалів, дав позитивний результат на стафілокок. Так що темрява не завжди друг молоді.

Парк

«Віруси застуди та грипу, сліди фекалій тварин і людей – ось що чекає на тебе на майданчиках і в парках», – каже професор Герба. Наступного разу, коли захочеш влаштувати своїй обраниці крилаті гойдалки, задумайся: а чи не краще запросити її в гості?

Пляж

Якщо ви з дівчиною вирішили відчути себе героями кліпу «Wicked Game» Кріса Айзека, то задумайтеся про те, що пісок – переносник сотень шкідливих бактерій і вірусів. Дослідження китайських вчених показало, що пісок на пляжі в рази брудніше, ніж вода.

Джерело: mhealth.ru

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register