Вам на вуха лапшу чи макарони? Свіжа добірка “найчесніших новин” з Росії

З часом нам перестають подобатися речі без яких ми раніше просто не уявляли своє життя. Ми перестаємо читати казки і дивитися мультики – переходимо на щось серйозніше. Але ж є люди, які не хочуть або й не можуть подорослішати.

В світлі останніх подій, здається, є навіть ціла країна доросле населення якої, в переважній більшості своїй, інфантильне. І ця країна, барабанний бій, – Росія.

Подумайте самі, тамтешні бабусі, цілком серйозно, роблять висновки про людей ПО ФОТОГРАФІЇ! Депутати, в прямому ефірі,  радять лікувати всі недуги БОЯРИШНИКОМ! А в те, про що повідомляють їхні ЗМІ, як на мене, можуть вірити лише діти (ну десь до 6 років). Отже пропоную вам ТОП новин про Україну за останню добу! Спонсором “фактів” виступив канал “Росія24”.

 

І знов ці бандерівці!

Порядні росіяни ще не встигли досвяткувати “Дєнь пабєди”, а кровожерлива хунта знову взялася за своє. Зі слів журналіста телеканалу “Росія24”, 12 травня українські військові обстріляли житлові квартали Горлівки, що на Донеччині. В результаті інциденту поранення отримала дівчинка-підліток (тут автору сюжету мінус, бо якби сказав, що поранено немовля вдови російського солдата – було б в рази ефектніше). Також російські ЗМІсти обурено повідомляють – цей обстріл рекламна акція. Зі слів кореспондента, артилерійські снаряди летіли в бік Горлівки, щоб Порошенко зміг повикаблучуватися своїми досягненнями перед “американськими кураторами” (саме фраза “американські куратори” звучить в сюжеті. Що цим хотіли сказати я не зовсім розумію, але ж “умом Расєю нє панять”, чи не так?)

 

Нарешті Крим буде врятовано

На півострові збираються налагодити нову мережу водопостачання. Раніше південь Криму забезпечувався прісною водою з Дніпра, але, оскільки АР анексували, то водогін перекрили. Даний регіон хоч і депресивний, але має туристичний потенціал, який досит важко реалізовувати без прісної води. Окупанти, за 4 роки, це зрозуміли і вирішили налагодити водопостачання. Все ніби адекватно і логічно, але як же без шоу? От і виявилося, що українці настільки недолуго поставляли південь півострова прісною водою, що грунти там стали жахливо засоленими. Висновок: і тут бандерівці нашкодили.

 

Сміттєпереробка по-українськи

Окрім псування найродючіших в галактиці кримських грунтів Україна відмітилася засміченням словацьких річок. Російський журналіст, драматично розмахуючи руками, розповідає, як бандерівський поліетилен псує екологію сусідніх країн. Інтерв’ю в місцевих ніхто не бере, а тому навіть не зрозуміло де проводять зйомку. Що мене у цьому ролику вразило – ведучий не осуджує нас грішних за такий удар по екології сусідньої країни. Мовляв, на території Західної України проблеми з утилізацією сміття. Ну що ж, братній народе,  дякуємо за розуміння.

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register