Укрпошта значно поповнила свій автопарк новими Citroen

Група компаній АІС поставила Укрпошті 140 нових автомобілів Citroen Jumper Fourgon і 75 Citroen Berlingo.

Про це повідомив автоімпортер, передають Українські Новини.

Організація тендерних закупівель проводилася через систему Prozorro. Згідно з повідомленням, постачання автомобілів здійснювалася протягом зими 2017 – весни 2018.

Таким чином, автопарк Укрпошти був оновлений більш ніж в 20 містах по всій Україні.

У 2017 році група компаній АІС збільшила продажі автотранспортних засобів на 20% до понад 7 тис. автотранспортних засобів. Основним напрямком діяльності АІС є продаж нових автомобілів і автобусів, в тому числі їх передпродажна підготовка, гарантійне і післягарантійне обслуговування, а також постачання і продаж оригінальних запасних частин для автомобілів, представлених в торгово-сервісній мережі АІС.

Citroen Berlingo – це комерційний фургон, який призначений для перевезення вантажів. Переваги Citroen Berlingo в тому, що він має зручні розсувні задні двері і широкі зсувні бічні двері, можливість перевезення 2-х євро-палет, корисний об’єм до 4,1 куб. м, ефективну навантаження до 800 кг.

Citroen Jumper має розпашні задні двері, ширина завантаження між колісними арками 1 422 мм, висота кузова до 2,03 м, широкі (до 1,25 м) зсувні бічні двері – пройде навіть европаллета, безліч електронних систем для допомоги в керуванні. Поставляються автомобілі агрегуються турбодизельним двигуном HDi 130 в парі з 6-ст.

Укрпошта є монополістом поштового зв’язку України, входить у сферу управління Міністерства інфраструктури. Крім поштового напрямку компанія розвиває також фінансові послуги, торгівлю та іншу комерційну діяльність.

Мережа компанії складається з 11,5 тис. відділень по всій Україні. Штат підприємства налічує 76 тис. працівників, з яких 33 тис. – листоноші, 13 тис. – оператори поштового зв’язку.

Джерело: biz.nv.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register