Мініатюрнамодель в світі ламає стереотипи краси

На сьогоднішній день модна індустрія стрімко розвивається: тепер не існує певних стандартів краси, а на подіумах не красуються виснажені моделі. Моделями навіть найпопулярніших модних будинків і брендів можуть стати люди у віці, з обмеженими можливостями, зовсім юні моделі і навіть моделі plus-size.

А не так давно модну індустрію підкорила найменша модель в світі – Дрю Преста. Модель, зростом близько метра, ще з дитинства цікавилася модою, і не дивно що дівчина почала свою кар’єру моделі.

Модель Дрю Преста страждає спадковим захворюванням – ахондроплазією. Ця хвороба призводить до аномально невеликого росту. Ще з дитинства дівчина була справжнім вигнанцем в суспільстві і багато настраждалася через своїх особливостей.

Інші діти не брали той факт, що я просто інша. Я піддавалася постійним нападкам з боку інших дітей: мене дражнили і називали образливими іменами, розповідає Дрю Преста.

Dru Presta

Дрю Преста завжди хотіла працювати в модній індустрії і робила все можливе, щоб скласти успішну кар’єру. Дівчина вивчала маркетинг моди, працювала в компанії одягу для людей з обмеженими можливостями, а пізніше вирішила спробувати себе як модель.

Дрю Преста вирішила назавжди зламати стереотипи краси, і довести, що ріст – це не перешкода для того, щоб бути модною і красивою.Своїми модельними знімками я хочу довести, що ви можете бути сексуальною в будь-якому розмірі. Ви можете бути супервисокою, середньої висоти або росту всього 1 метр, і ви все одно можете бути сексуальною і милою

Dru Presta

Зараз модель співпрацює з найбільшими модельними агентствами і отримує різні пропозиції про співпрацю з брендами.

Джерело: lady.tochka.net

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register