Субсидії не для всіх: влада вирішила розсварити українців

Нова кампанія з позбавлення українців субсидій розділила громадян країни.

Ставлення українців до того, що комунальних пільг позбавляють через покупку дорогих гаджетів, кардинально різняться.

Як свідчать коментарі користувачів мережі, багато кого така ситуація обурила.

“І хто придумує цю ху*ню”, “Міністри, депутати та ще багато “заслужених” знаходяться на повному державному забезпечинні. Мають по декілька квартир, будинків неодноповерхових, дорогущі автомобілі, а також по декілька айфонів останньої моделі. Їм це можна. Вори “в законі”. Ми і ніхто окрім нас повинні оплачувати їм за газ, воду, електрику. А інакше – країна без них пропаде”, “Що за нісенітниця”, “Скоро за дорогу білизну будуть гроші здирати”, – коментують українці.

Однак, варто зазначити, що багато є й згодних з такою ініціативою.

“Я вважаю правильно. На такий телефон гроші є а заплатити за комуналку нема? Менталітет у нас звичайно – влада погана гроші крадуть а самі ж шукають спосіб теж обдурити державу, то чим такі люди відрізняються від нашої влади??”, “Бєдолага, на останні кошти купив гаджет за 52 000 грн і оформив субсидію. Пиз*ець бідолага. Субсидію йому”, “В принципі підхід правильний. В чому прикол, якщо держава йому компенсації дає, а він телефони на ці бабки купує за дві штуки зелені?”, “Все вірно – на гаджет 51 штуку гроші є, а заплатити комуналку немає!”, – йдеться в коментарях.

Разом з тим варто відзначити, що новини про нові тарифи на послуги ЖКГ з’являють мало не щодня і вже навіть не дивують більшість українців. Щодня ми чуємо про чергове здорожчання води чи газу. Отже, що ж і на скільки зміниться у найближчі місяці.

Джерело: znaj.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register