Жити стало краще, жити стало веселіше: “секрети успіху” Новоросії

4 роки тому на карті Європи з’явилася нова держава, чи то пак територіальна одиниця, – ОРДЛО (окремі райони Донецької та Луганської областей). Головною метою  верхівки новоспечених республік було якомога швидше позбавитися від гніту західної хунти і збудувати, як сказав в одному з інтерв’ю Захарченко: “державу в якій хочеться жити”. Зараз вплив на інфраструктуру Сходу та й на його життя в цілому бандерівців-фашистів мінімальний. Тож давайте підіб’ємо підсумки: чого добилися за 4 роки вільного існування в ЛНР і ДНР, як їм живеться тепер.

Харчі замість заробітної плати – жарт? Та ні, сувора реальність!

Промисловість на територіях ДНР і ЛНР, без перебільшення, вмирає. Заводи і фабрики, що отримували комплектуючі з України, не можуть працювати через брак необхідних деталей. Та що там – звичайні маркети розграбовані мародерами.

Промислові об’єкти, що продовжують працювати, на межі банкрутства. Заробітну плату затримують місяцями, або ж виплачують продуктами. Деякі установи своїм працівникам, замість грошей, дають безкоштовні сніданки або ж обіди. Просто мрія, а не робота!

Звичайно, є автобуси, які відвозять бажаючих до пунктів пропуску на території України, але користуватися ними можуть не всі. Нещодавно оприлюднено розпорядження, що забороняє перетинати кордон колишньої Батьківщини працівникам бюджетних установ. Місцеві подейкують, що такі міри прийнято для того, щоб люди не мали з чим порівнювати “щасливе” життя на території псевдореспублік. Та навіть ті, кому дозволено покидати резервацію, часто не можуть скористатися цим привілеєм, оскільки надзвичайно мало автобусів виділено на такі забаганки.

Щось не подобається?

Якщо хтось з місцевих пробує висловити невдоволення, то до нього застосовуються жорсткі міри. Покаранням для інакомислячих можуть бути побої, тортури, або навіть смерть, все залежить від сміливості в висловленні своїх претензій. Прогрес на лице! Правда, він дещо деформований і наближає ОРДЛО швидше до Середньовіччя з його полюванням на відьом, аніж до сучасних процвітаючих держав.

То чи бути світлому майбутньому?

Нещодавно Президент України повідомив, що хоче змінити формат АТО. Петро Порошенко анонсував, що 30 квітня 2018 року збирається надати теперішнім діям на Сході статусу військової операції і назвати операцією Об’єднаних сил.

Ну що ж, сподіваймося, що зміниться не лише назва, а й концепція АТО, а тоді, можливо, буде й якийсь результат.

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register