Погода на тиждень: весна дасть українцям жорсткого ляпаса

За прогнозами Гідрометцентру, в найближчі дні разом з дощами в Україну прийде зниження температури. Про це повідомляє український Гідрометцентр, передає Сьогодні.

Температура повітря в усіх регіонах країни знизиться. Новий циклон з Європи принесе дощі, “прихопивши” з собою холодний фронт і вітри з півночі.

Так, 16 квітня, в понеділок дощі доберуться до Харківської, Луганської та Донецької областей. В решті частини країни без опадів. Температура повітря по всій Україні залишиться приблизно такою ж, як і в неділю.

17 квітня, у вівторок дощі повернуться на західну Україну, зачепивши і деякі регіони центральних областей країни. Температура повітря збережеться на колишньому рівні. На півдні і сході навіть трохи потеплішає – на 1-2 градуси.

А вже 18 квітня, в середу прогнозують похолодання на всій території України. Дощі змістяться на схід країни, умовно розділивши Україну по Дніпру: на захід від Дніпра прогнозують сухо і сонячно, на схід – дощі, які також “захоплять” Херсонську, Миколаївську, Одеську та Кіровоградську області. Разом з цим температура повітря знизиться на кілька градусів і по всій Україні повітря прогріється не вище +18. На півдні до +19 тепла.

У четвер, 19 квітня, похолоднішає ще на 1-2 градуси. Дощі все також будуть поливати схід України. А температура там опуститься до +16. На решті території буде також до +16-18 градусів.

Джерело: znaj.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register