Голова НБУ з Тернопільщини має два будинки, апартаменти та шість транспортних засобів


Новопризначений глава Національного банку України Яків Смолій — досить багата людина. Уродженець Тернопільщини задекларував чималі статки, рухоме та нерухоме майно та дорогі «цяцьки».

У повідомленні про суттєві зміни в майновому стані в Єдиному державному реєстрі декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування на сайті НАЗК йдеться про те, що лише у березні цього року він отримав 336 тисяч 191 гривню у вигляді відсотків за вкладами, а ще — 303 тисячі 659 гривень заробітної плати.

Минулоріч Яків Смолій також «не бідував». Загалом отримав 2 мільйони 306 тисяч 102 гривні зарплати, 4 мільйони 852 тисячі 146 гривень, як відсотки з депозитів, 5 мільйонів 452 тисячі 562 гривні дивідендів. Крім того, заробив, здаючи майно в оренду, 2 мільйони 517 тисяч 575 гривень.

Поряд з тим, автопарк глави НБУ налічує шість транспортних засобів — автомобілі Volkswagen Multivan, Toyota LC100 та Mitshubishi Colt, а також гольф-кар, квадроцикл та гідроцикл.

В декларації Яків Смолій також вказав, що володіє двома брендовими годинниками — Patek Philippe та Breguet.

Чимало коштів зберігає він і на банківських рахунках. Зокрема, довірив банкам 6 мільйонів 441 тисячу 71 гривню та а 3 мільйони 935 тисяч 238 доларів США. Готівки в декларації головний банкір країни не зазначив.

Щодо нерухомості, то Яків Смолій відзначив, що проживає разом із сім’єю у приватному будинку в с. Погреби Броварського району, що на Київщині. Загальна площа житла — 654,06 квадратних метри. Також у власності глави НБУ — будинок сімейного типу в селі Гурівщина (Києво-Святошинський район, Київська область) та апартаменти у Севастополі, площею 177,6 квадратних метри.

Джерело: ternopoliany.te.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register