Диверсія, яка могла спровокувати людські жертви, – у Тернополі хтось підробив дорожній знак

"Диверсія, яка могла спровокувати людські жертви", – у Тернополі хтось "підробив" дорожній знак

Невідомі пошкодили дорожній знак на Гаївському мості. Жартівники домалювали там цифру. Про це повідомили в прес-службі управління ЖКГ міськради.

– На дорожньому знакові 3.15 “Рух транспортних засобів, вага яких перевищує 8 тонн, заборонено” на Гаївському перехресті одиничку домалювали вручну. Тобто, невідомими особами змінено максимальну вагу для великовантажного транспорту із 8 тонн до 18 тонн, – йдеться у повідомленні.

По факту цього правопорушення, яке бачимо вже не вперше, було викликано оперативну групу, адже невідомі не лише пошкодили дорожній знак, але й викривили його дані, – каже заступник міського голови з питань інфраструктури Владислав Стемковський. – Невірні дані на обмежувальному дорожньому знакові можуть не лише спричинити неприємності водіям у вигляді штрафів, але й призвести до серйозніших наслідків. Такі дії можна назвати диверсією, оскільки вони можуть спровокувати людські жертви, тому що всім відомо про аварійність даного моста.

“Злим жартом” назвали таке порушення у патрульній поліції в Тернопільській області.

Такий жарт міг би призвести до непоправних наслідків, оскільки міст аварійний, хоча вже запланована його реконструкція, – каже речник поліції Оксана Смільська. – Наскільки нам відомо, знак вже замінили на той, який там повинен бути. Закликаємо тернополян більше так не жартувати, оскільки за такі дії передбачений штраф.

Джерело: ternopoliany.te.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register