У Тернополі оплачувати парковку тепер можна через мобільний телефон


Оплачувати послуги паркування у Тернополі тепер можна за безготівковим розрахунком через мобільний телефон. Днями у нашому місті запрацював сервіс безконтактної оплати.

Як повідомили на сайті міськради, вказана послуга буде доступна на усіх паркувальних майданчиках міста, на яких розміщений інформаційний стенд з інструкцією, тарифом та вказаним спеціальним кодом-ідентифікатором паркувального майданчика.

– Для користування послугою водію необхідно попередньо зареєструватися, надіславши СМС-повідомлення із реєстраційним номером власного автомобіля на номер телефону 849. Далі система працюватиме автоматично. Оплата здійснюється шляхом відправки з мобільного телефону користувача USSD-коду, вказаного на інформаційному стенді паркування. Після успішно проведеної операції з мобільного рахунку буде знято суму, згідно з тарифом територіальної зони паркування, – йдеться у повідомленні.

Скористатись послугою оплати паркування з мобільного рахунку можуть абоненти мобільних операторів Київстар та Vodafone без мобільного інтернету, додатків, банківських карток чи внесенні змін у параметри на смартфоні.

З детальною інструкцією та розташуванням платних паркувальних майданчиків у Тернополі можна також ознайомитися на інтернет-порталі https://uaparking.online/

Джерело: ternopoliany.te.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register