Третя світова війна і виверження Везувію: передбачення Нострадамуса на 2018 рік

Провісник Мішель Нострадамус пророкує непростий рік для людства. Більш того, за опублікованими прогнозам, він може стати одним з найгірших у світовій історії.

Британське видання Express.co.uk опублікувало на своєму порталі прогнозі на 2018 рік від одного відомого віщуна. Мішель Нострадамус – відомий французький лікар і астролог жив в XVI столітті і вважається, що передбачив прихід до влади Гітлера, Наполеона і навіть теракт 11 вересня 2001 року.

Нострадамус передбачив початок третьої світової війни. Він писав про те, що велика війна почнеться у Франції, а піддасться нападу вся Європа. Він говорить про довге і жахливій війні. А світом, який настане після. Зможуть насолодитися не всі. За його пророцтвом, війна триватиме 27 років і почнеться між двома великими світовими силами. Багато хто, дивлячись на нинішню ситуацію в світі, впевнені, що цими силами стануть США і об’єдналися воєдино Росія, Китай і Північна Корея.

Крім людських воєн, Нострадамус пророкує численні природні катаклізми на цей рік. Одним з них стане велике виверження вулкана Везувій біля Неаполя. Нострадамус стверджував, що вулкан буде кожні п’ять хвилин стрясають землю, в результаті катастрофи загине не менше 6 тисяч осіб.

Нострадамус пророкує також жахливий землетрус. Воно станеться в США, але, за прогнозом, його потужність буде відчуватися по всьому світу. Вчені ж підтверджують підвищену сейсмічну активність в зоні на стику тектонічних плит Хуан де Фука і розташованої уздовж західного узбережжя США і Канади від острова Ванкувер до Північної Каліфорнії.

Єдиним радісною звісткою на цей рік від Нострадамуса є пророцтво про те, що люди зможуть жити до 200 років. Він був упевнений, що прогрес в медицині дозволить збільшити тривалість життя. І вже до кінця 2018 року 80-річні зможуть відчувати себе і виглядати нарівні з 50-річними.

Джерело: znaj.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register