Ніхто до сирійського посольства квітів не поніс, хоча там загинули такі ж діти, як і в Кемерові

Українці люблять лицемірити. Дуже люблять.

Вибірково обгрунтовувати події так, як їм зручно і подобається. Так, як вони відчувають.

Пожежа в Кємєрово була страшною. Але наші українські громадяни сильно співчували тоді росіянам і носили квіти до російскього посольства не тому, що це страшно. Не тому, що це справді трагедія. Не тому, що це людяно. І не тому, що діти не мають національності, пише 24tv.ua

Причина буму співчуття Кємєрово в українському інфопросторі насправді тільки одна. Ця причина в тому, що тільки російські діти не мають для українців національності. Усі інші мають.

Усі інші мають ту національність, на яку плювати. Російським дітям наші громадяни співчувають тому, що росіяни – їх братній народ. Був, є і залишається.

І інфопростір з росіянами та їх дітьми в нас один єдиний та суцільний. Був, є і залишається.

А інші смерті та трагедії, інших народів, окрім братьного, нікого не цікавлять. Ніхто до сирійського посольства ніяких квітів не понесе. І не треба казати, що сирійське посольство – це представництво Асада і, власне, представництво тієї газової атаки. Бо російське посольство – це теж цілковите представництво тієї пожежі в Кємєрово.

Нагадаємо, 8 квітня у Сирії у місті Дума щонайменше 70 людей померли жахливою смертю через хімічну атаку. Волонтерська рятувальна організація “Білі каски” розмістила у Twitter фото і відео із загиблими. В уряді США наголосили, що Росія зі своєю “непохитною підтримкою” уряду Сирії зрештою нестиме відповідальність за ймовірні напади.

Згодом, глава Білого дому Дональд Трамп із безпрецедентною рішучістю прокоментував хімічну атаку в Сирії, засудивши дії Башара Асада та пригрозивши главі Кремля Володимиру Путіну “сплатою великої ціни” за підтримку сирійського диктатора.

 

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register