60-річного тернополянина обчистила молода злодійка


60-річний тернополянин і не підозрював чим закінчиться для нього випадкове знайомство з 35-річною молодицею у компанії. Близьке спілкування продовжилося у помешканні чоловіка, який лише згодом зрозумів, що привів додому злодійку.

Вранці нова знайома чемно попрощалась з господарем житла і пішла. Як з’ясувалося, прихопивши із собою 26 000 гривень, які знайшла у сховку довірливого чоловіка, поки той спав.

Лише за декілька днів тернополянин зрозумів, що його пограбували. Підозра відразу ж впала на нову знайому, про що заявник повідомив у поліцію. 35-річну жінку швидко розшукали.

— Мешканка обласного центру в минулому вже потрапляла в поле зору правоохоронців через крадіжки. Не втрималася зловмисниця від криміналу і тепер, — інформують в ГУНП у Тернопільській області. — Краденими коштами молодиця погасила власні заборгованості, ще й дітям нових речей купила, тож повернути потерпілому вже було нічого.

Тепер за скоєне їй доведеться відповідати перед законом. За фактом крадіжки відкрито кримінальне провадження. Подальшу долю злодійки вирішуватиме суд.

Джерело: ternopoliany.te.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register