Міністерство освіти України ненавмисно створило новий вид бізнесу

В соціальних мережах, в групах, де дають оголошення по продажу та оренді житла, з’явилися пропозиції купити прописку для школярів.

Повідомляється, що деякі жителі столиці згодні платити одну тисячу гривень щомісяця, тільки б їх дитина відвідувала заняття саме в тій школі, яку вони хочуть.

Ринок купівлі та продажу фальшивих прописок для школярів почав утворюватися в Україні не випадково. Нагадаємо, що незадовго до цього, у березні, Мінітсерство освіти і науки затвердило новий порядок, за яким дітей будуть зараховувати в початкові класи. За кожною школою тепер закріплена певна територія. Всіх дітей, які мають тут прописку, школа зобов’язана зараховувати на навчання на першу вимогу батьків.

Розподiл територій між школами повинні проводити місцеві органи влади.

Новітні дослідження британських вчених показують, що для підвищення успішності дітей не слід будити рано вранці. Хороші оцінки отримують ті діти, які постають не раніше половини дванадцятого.

Такі учні стають більш уважними, вони рідше пропускають заняття. Швидше виконують завдання вчителя і краще контролюють свій особистий час. Звичайно, не всі і не завжди зможуть забезпечити для своїх дітей такий графік відвідування шкіл. Але надія залишається на дистанційне навчання, яке через кілька років буде впроваджуватися повсюдно.

Джерело: znaj.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register