8 різновидів сексу, які варто спробувати будь-якій парі

8 різновидів сексу

Як залишати відносини в тонусі та гармонії? Зверніть увагу на ваше сексуальне життя. І ні, ми не говоримо, про кількість сексу у вашому житті. Зверніть увагу саме на його якість.

Чим більш різноманітним буде ваш секс, тим більше ви захочете часу проводити разом і у ваших стосунках не буде вивітрюватись цей задор та закоханість.

Зверніть увагу на цих 8 різновидів сексу. Можливо, про деякі з них ви чули, про інші, можливо, ні, але спробувати їх варто однозначно.

1. Секс карецца

Це слово походить з італійської мови і трактується як “пестити”. Суть цього сексу не в самому статевому акті, як в пестощах. Спробуйте ніжно і довго дивитись партнеру в очі, пестити його руки і тіло (оминаючи найголовніших частин), видавайте збудливі звуки, але не слова. Навчіться виробляти гормон задоволення без самого статевого акту.

2. Секс кікі

Кікі передбачає максимально швидкий секс там, де застала вас пристрасть: в машині в пробці, в ліфті, в гостинній на підлозі, у дрізув в гостях тощо. При цьому ставка робиться на максимальній швидкості. І забудьте про одяг, не знімайте його.

3. Аквасутра

Секс в воді може стати справжнім задоволенням. У ванній всі м’язи розслабляються, тому пестощі будуть дуже ніжними та приємними. Душ можна використовувати для більш агресивного акту. Але не забувайте про техніку безпеки. Особливо, про той факт, що презервативи у воді легко рвуться.

4. Секс за межами дому

Секс на природі, дачі, чи навіть на безлюдній вулиці може стати чудовою пригодою для вашої пари. А додаткові подразники зроблять секс просто незабутнім.

5. Секс-гурмани

Чому б не влаштувати у ліжку справжню трапезу. При цьому, вам можна робити все, що заманеться. Малюйте соусами по тілу один одного і, не поспішаючи, злизуйте його. Годуйте один одного з рук і не забувайте при цьому ніжно дивитись у вічі.

6. Фітнес секс

Зайві калорії? Немає часу на спортзал? Секс можна використати як чудовий замінник фізичним навантаженням. Просто влаштуйте собі секс-марафон.

7. Тантричний секс

Цей різновид сексу передбачає вміння отримувати насолоду від кожного доторку кожною клітиною свого тіла. Тантричним сексом радять займатись раз на місяць, щоб накопичити сексуальну енергію. Велику роль тут грають доторки, погляди, масаж та довгий оргазм, як результат ваших старань.

8. Кіберсекс

Сексом по переписці, чи по веб-камері можна займатись не лише людям, котрі знаходяться на відстані. Це стане чудовим свіжим подихом у ваших відносинах, навіть, якщо ви сидите у сусідніх кімнатах.

Джерело: lux.fm

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register