Велоспорт підвищує сексуальний потяг у жінок – вчені

Велосипедистки рідше страждають від статевої дисфункції і частіше займаються сексом порівняно із жінками, які уникають цього виду спорту.

Жінки, які регулярно їздять на велосипеді, відчувають підвищений сексуальний потяг. До такого висновку прийшли вчені Каліфорнійського університету в Берклі.

У дослідженні взяли участь 3118 жінок, половина з яких регулярно катаються на велосипеді. Медики порівняли стан здоров’я жінок з практикою і без практики їзди на велосипеді, сфокусувавшись на їхній сечостатевій системі. При цьому вчені враховували такі чинники, як вік, загальний стан серцево-судинної системи та індекс маси тіла.
З’ясувалося, що захоплені велоспортом жінки частіше страждають від інфекції сечових шляхів. Це, на думку авторів дослідження, пов’язане з тисненням сідла на зазначену область тіла, коли внаслідок цього хвороботворні бактерії ніби заштовхуються вглиб організму. Крім того, надмірне захоплення велосипедом призводить до затиснення судин у паховій області і, як наслідок, до оніміння статевих органів.
Протилежний ефект велосипед має на саме сексуальне життя: любительки їзди на велосипеді, за даними дослідження, рідше мають статеву дисфункцію і говорять про те, що частіше живуть сексом порівняно із жінками, які уникають цього виду спорту.
Джерело: ua.korrespondent.net

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register