Під час епідемій і перед виступом – топ-6 ситуацій, коли необхідно зайнятися сексом

Якісний регулярний секс – запорука міцного здоров’я, гарного самопочуття та емоційної стабільності. Крім того, він приносить задоволення, відмовляти собі в якому немає жодного сенсу. Однак існують ситуації, коли зайнятися сексом не просто можна, а й треба.

Відразу після пробудження

Ранковий спонтанний секс стане прекрасним початком дня. Він здатний підняти настрій, укріпити нервову систему, наповнити тіло енергією не гірше ранкової гімнастики (тільки це буде набагато приємніше) і дати заряд бадьорості.

Перед публічним виступом

Щоб заспокоїтися перед важливим виступом, рекомендують випити трохи коньяку. Але така рекомендація підходить не всім, а запах алкоголю не зміцнює довіру до оратора. Щоб нормалізувати кров’яний тиск і заспокоїти нерви, краще зайнятися перед виступом сексом. Виявляється, гормон задоволення ендорфін, який виробляється організмом під час інтимної близькості, схожий за дією з опіатами і сприяє зняттю стресу.

У період епідемій

Хвороба ніколи не буває вчасною, адже безліч справ вимагають вашого термінового втручання. Тому під час епідемій грипу і вірусних інфекцій варто їсти багато цитрусових, пити чай з імбиром і … займатися сексом. Вчені стверджують, що така практика зміцнює імунітет, а значить і до вірусних захворювань ви будете схильні до менше.

Інтимна близькість допомагає позбутися від пригніченого стану, поліпшити настрій, розслабити тіло і дозволяє гормону задоволення витіснити весь негатив

Після занять спортом

Навіть якщо здається, що після пробіжки або тренажерного залу у вас зовсім не залишилося сил на секс, це не так. Під час занять спортом у чоловіків активно виділяється тестостерон, а у жінок поліпшується кровопостачання органів малого тазу. Феєричний оргазм вам забезпечений.

Після екстремальних ситуацій

Вам доводилося займатися сексом після стрибка з парашутом, катання на американських гірках чи інших ситуацій, пов’язаних з викидом адреналіну в кров? Спробуйте, це буде незабутня пригода. Адреналін ще протягом години-двох збуджує нервову систему, всі почуття загострюються, а сексуальна реакція посилюється.

Під час епідемій грипу і вірусних інфекцій варто їсти багато цитрусових, пити чай з імбиром і … займатися сексом

Після важкого трудового дня

Що ви робите після важкого трудового дня? Швидше за все з’їдаєте свою вечерю, укладаєтеся на диван і дивитеся телевізор. А про що думаєте в останню чергу? Правильно, про секс. І дарма. Інтимна близькість допомагає позбутися від пригніченого стану, поліпшити настрій, розслабити тіло і дозволяє гормону задоволення витіснити весь негатив.

Джерело: gazeta.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register